VĚRNOSTNÍ PROGRAM JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

1 ... 28 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 55 ... 82 ... 109
Dobrý den, nikde jsem nenašla obsah betakarotenu v krmivu pro psy. Je v některém obsaženo?

Pavla

2011-08-31 10:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Beta kaorten je obsažen prakticky v každém krmivu jako jeho přirozená součást. Beta karoten je netoxický, případné jeho vyšší dávky se z těla vyloučí močí. Je nezbytným a nenahraditelným zdrojem tvorby vitaminu A, na který se v potřebném množství přeměňuje v těle zvířete. Beta karoten (neboli provitamin A) patří do skupiny antioxidantů a má příznivý vliv na pokožku. Představuje dobrou ochranu před škodlivým zářením, které je jedním ze zdrojů vzniku volných radikálů. Napomáhá ke zhnědnutí kůže, ale aby došlo ke zhnědnutí chlupů, muselo by ho být v krmné dávce velmi mnoho. Obavy z toho, že psům s  bílým nebo černým zbarvením chlupy zhnědnou, jsou nepodložené, patří to k mýtům.

Fitmin

Dobrý den. Mám doma dvě kobylka QH, jedna 1,5 roku a druhá 5 roků stará. Jsou celé léto na pastvě a přes zimu budou ve stáji. Zatím dostávají jakýsi mix z kukuřice, ječmene, minerálů, ostropestřec nyní i vitamín C. Ráda bych však za nějakou přijatelnou cenu sestavila krmnou dávku z kvalitních granulí, ke kterým by se už nemuselo nic přidávat. Starší kobylku jezdím jen rekreačně a mladší na jaře nejspíše obsednu. Dále jsem se chtěla zeptat, zda nabízíte službu navštívení stáje a sestaveí KD přímo na místě a kolik tato služba stojí, měla bych pár dalších otázek. Děkuji moc.

Lenka

2011-08-29 02:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Návštěva stájí a poradenství spojené s návrhem krmné dávky, sestavené z našich výrobků značek Fitmin a Dibaq, je standardní součást naší práce. Je to přidaná hodnota značky Fitmin a za tuto službu zákaníci neplatí. V případě zájmu zavolejte ing. Lenku Bystrianskou na tel. 777552275. Vhodnou směsí pro QH je Fitmin COMPLETE v denní dávce 2 kg. K této dávce nemusíte přidávat minerálně vitamínový doplněk, protože potřebné minerály a vitamíny jsou v tomto krmivu již obsaženy ve vybalancovaném poměru. Jesliže budete s koněm více pracovat, přidává se pouze zdroj energie, např. Fitmin ENERGY nebo jadrné krmivo, nebo olej.

Fitmin

Dobrý den chci se zeptat když jsem na vašich stránkách zaregistrvána jsem automatický členem klubu?Dostanu tištěný magazín?Protože kdykoliv se přihlásím na vašich stránkach a kouknu na svůj účet tak políčka kde se zaškrtává zasílání novinek a magazínu jsou vždy nezaškrknutá i když já je vždy zaškrknu.

Anonym

2011-08-28 08:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkujeme za Vaše přihlášení do klubu Fitmin. Dívala jsem se do databáze členů klubu a Vaše registrace je zde v pořádku uvedená, včetně požadavku na zasílání tištěného Fitmin Magazínu a elektronických novinek e-mailem. Vše Vám tedy bude chodit. To, že se ve Vašem účtu na stránkách nezobrazují políčka zaškrtnutá, bude chyba systému - nahlásím kolegům z IT, aby tuto chybu odstranili, děkuji za upozornění. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, kolik mám dávat valáškovi tohoto doplňku pokud má 149 cm v kvh a váží kolem 300kg ? Zde mají napsané 50-150 g, tak nevím kolik abych ho nepředávkovala. Předem děkuji za odpověď

Šárka

2011-08-26 02:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Minerální krmný doplněk Fitmin MACRO Ca je určený převážně pro mladé koně, březí a kojící klisny, ale vhodný je i pro ostatní kategorie při potřebě doplnění vápníku do krmné dávky a pro dorovnání vhodného poměru Ca : P. Proto je denní dávka závislá na obsahu vápníku v celkové denní krmné dávce. Když nemáte informaci o obsahu minerálních látek ve zkrmované píci a chcete MACRO Ca přidávat preventivně, je lépe se držet nižší doporučené dávky, zvláště v případě koní lehčího typu. Proto v denní dávce 50 g se nemusíte obávat žádného předávkování. I kdyby jste dávala denně dávku přes 100g, nadbytečný a nevyužitý vápník kůň vyloučí přirozenou cestou. Problém by mohl nastat při dlouhodobém podávání vysokých dávek vápníku v nevhodném poměru s fosforem, kdy dochází k nižšímu využití hořčíku, manganu,železa nebo zinku a to by mohlo narušit normální metabolismus koně.

Fitmin

Dobrý den, našemu 3měsíčnímu leonbergru namáčíme granule. Krmíme maxi puppy a chtěla jsem se zeptat kdy je vhodné je přestat namáčet. Děkuji Jenstchová

Monika

2011-08-26 10:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Někdo namáčí psům granule po celý jejich život, někdo je přestane štěněti namáčet už v jeho šesti týdnech věku. Namáčení granulí, zvláště pro tak velké psy jako jsou leonbergři, myslím není vhodné. Krmivo se rychle kazí a také je třeba, aby si pes obrušoval zuby. Doporučuji přejít na suché granule co nejdříve. Kromě již zmíněných výhod to významně usnadní život se psem a ušetříte na krmení.

Fitmin

Dobrý den, máme 2,5 měsíční fenku BSP, váha cca 5kg - váha u dospělého cca 45kg. Přecházím na váš výživový program jen mě na balení Puppy large bread trochu zarazilo dávkování, doporučujete u dvouměsíčních štěňat cca 300-400g, např. krmení od Hill´s cca 200g. Je to tím, že je štěně menší než obvykle? Poraďte mi prosím optimální denní krmnou dávku. Díky moc

Jiří

2011-08-25 01:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Máte pravdu, doporučení Fitmin je pro toto období 300 až 400 gramů. Je to správně, znám několik majitelů BSP a mohu potvrdit, že tato dávka je běžná. Samozřejmě, každý pes je jiný, některému stačí 300 g, jiný potřebuje 400 g. Krmiva Hill´s jsou koncentrovanější a tím také podstatně dražší. Fitmin jde ale jinou cestou, je třeba, aby složení granulí vycházelo z kvalitních surovin, ale ne za každou cenu. Díval jsem se na plán Hill´s pro velká plemena a pro ty, kteří mají v dospělosti 45 kg je předepsáno 280 až 425 g, tedy obdobně jako u Fitminu. Vy jste načetl (a) doporučení pro psa v dospělosti 25 kg. Takový pes je ale pro Fitmin ještě středně velký (Fitmin považuje za velké psy až když mají v dospělosti 35 a více kg).

Fitmin

MAM PETILETOU FENKU TRPASLICIHO PUDLA VAZICI 7KILO - KOLIKRAT DENNE KRMIT JAKOU DA . DAVKU V GRAMECH ZDA JE LEPSI GRANULE NAMACET

VERA

2011-08-23 04:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Doporučuji ji krmit jednou denně, nejlépe v podvečer. Dávka velmi zhruba 130 g na den, což představuje jeden dvoudeci hrnek a něco (až půlka). Namáčet granule nemusíte, alespoň se obrušují zoubky, ale pokud to fenka vyžaduje, pak tím, že je budete namáčet, nic nezkazíte.

Fitmin

Dobrý den, prosím Vás, budeme mít štěnátko šarpeje a chtěla bych vyzkoušet, které krmivo mu bude chutnat nejvíce. Chtěla bych Vás poprosit o zaslání nějakých vzorečků zdarma

Paula

2011-08-23 02:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, vzorky Fitmin Vám samozřejmě rádi zašleme, prosím o upřesnění adresy, kam je máme odeslat, a sice mailem na fruhaufova@dibaq.cz. Děkuji za Váš zájem a přeji hezký den

Fitmin

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, který druh krmiva by jste mi dopručili pro pejska zlatého retrievra(je mu 14 měsíců a má 30 kg), řekla bych, že je docela mlsný. Pak máme ještě kříženku jezevčíka, bude jí 7 měsíců a je po kastraci. Ta zase naopak v krmení vybíravá není. Děkuji předem za odpověď.

Květa

2011-08-22 08:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Doporučuji krmit retrievra granulemi Fitmin Medium Maitenance. Kdyby začal trochu kulhat, tak mu kupte výživový doplněk Fitmin Klouby. Fence jezevčíka dávejte ještě tak 3 měsíce granule pro štěňata (Fitmin Mini Puppy), pak už může dostávat granulky pro dospělé, tedy Fitmin Mini Light. Alespoň po dobu těch tří měsíců množství krmiva omezujte, nenechte jí ztloustnout. Pro zdárný vývin kostry, kloubů a svalů je však dobré krmivo pro štěňata dávat tak dlouho jak je to předepsáno ve výživovém programu Fitmin. Pokud chcete ušetřit, nahraďte fence jezavčíka granule Mini Light granulkami značky Voříšek. Nejdete je v e-shopu Fitmin. Prodávají se v 10kg balení.

Fitmin

Mám dva kastrované kocoury (ragdolly) a jednoho psa (border kolie) a ráda bych přešla na Vaši značku. Je možné od Vás získat nějaké vzorky, abych mohla vyzkoušet, zda to ti mí mlsouni budou akceptovat?

Anonym

2011-08-20 08:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, vzorky Vám samozřejmě zašleme, pro obě kočky i pro borderdu. Doufáme, že budou všem třem chutnat. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o navrhnutí vhodného krmiva, sestavení krmné dávky, případně o doporučení vhodných krmných doplňků pro 11-letou klisnu s žaludečními vředy.

V.V.

2011-08-19 11:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro prevenci a ochranu žaludeční sliznice před tvorbou žaludečních vředů máme v nabídce krmný doplněk Fitmin GASTRO PROTECTOR. Doplněk je vhodné přidávat pro podporu léčby i koním, kteří již onemocněním žaludeční sliznice trpí. Denní dávka je 100 g a měla by se poměrně rozdělit do každého krmení. Účinek je podpořen pufračním efektem obsaženého bentonitu. Vhodná doplňková krmiva pro takto nemocné koně jsou např.vojtěška nebo rýžové otuby a zdroj energie zvolit raději přídavkem olejů nežli zvyšováním dávky jadrných krmiv. Denní krmná dávka pro rekreační kobylku může být sestavena z cca 7 kg lučního sena, 1,5 kg extrudované, lehce stravitelné směsi Fitmin COMPLETE, 0,25-0,5 kg rýžových otub ( v naší nabídce Formula REFORMER) a 100 g Fitmin GASTRO PROTECTOR.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se optat zda jsou nutné podávat nějaké výživové doplňky, když krmíme dvouměsíční štěně Leonbergra Fitminem Maxi Puppy. Děkuji

Monika

2011-08-18 10:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Určitě mu ke krmivu Maxi Puppy žádné výživové doplňky nepodávejte. Ty se u tak mladých štěňat doporučují jen velmi zřídka, obecně až od pěti měsíců věku a většinou ani potřeba nejsou. V pěti měsících se přechází na krmivo Maxi Junior. Doplňky se štěněti přidávají jen když má potíže. Preventivně se dávají jen při silném genetickém zatížení.

Fitmin

Dobrý den , kdy plánujete nový magazín Fitmin ??? 2011 vůbec není Děkuji předem za odpověd a přeji hezký den

Veronika

2011-08-16 03:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, magazín je čtvrtletník a jeho poslední číslo (LÉTO 2011) vyšlo na přelomu června a července. V tuto chvíli pracujeme na jeho dalším čísle, které bude zaslané všem členům klubu Fitmin, kteří se nově registrovali na našich stránkách od 15.7.2010. Neregistrovaní čtenáři mají možnost si přečíst Fitmin magazín na našich webových stránkách, případně je k dostání ve vybraných kamenných prodejnách. Pěkný den

Fitmin

Dobrý den prosím mohli by jste mi poslat vzorek krmiva fitmin mám štěně 3 měsíce foxteriér drsnosrstý děkuji Veronika

Anonym

2011-08-16 02:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, vzorečky Vám rádi zašleme. Potřebujeme ale znát Vaši adresu - zašlete ji na e-mail fruhaufova@dibaq.cz. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak bych měla krmit svého koně,dostává oves, seno a chtěla bych mu dotoho přidáva tještě nejaké energetické vitaminové doplnky. Předem děkuji

Sandra

2011-08-15 06:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro střední zátěž ČT o hmotnosti cca 500 kg může být denní krmná dávka sestavena z 8-10 kg lučního sena, do 3 kg ovsa, přidávat můžete 0,5 kg Fitmin OPTI pro doplnění kvalitní bílkoviny a vhodný min-vit doplněk, např, 100 g Fitmin PROFI. Energetické vitamínové doplňky není správné označení. Buď jsou minerálně vitamínové doplňky, které nejsou energetickým zdrojem, nebo jsou vysoce energetická krmiva, např, Fitmin ENERGY, které ale nejsou zdrojem vitamínů. Fitmin ENERGY je extrudovaná doplňková směs, s vysokým obsahem natukované kukuřice. Denní dávka pro střední práci je cca 1 kg. Krmné doplňky, které napomáhají lepšímu využití energie z olejů obsahují zpravidla l-carnitin. Takový doplněk je např. Fitmin SelenE, koncentrát aminokyselin, antioxidantů a l-carnitinu.

Fitmin

Prosím, máme Border kolii teď již roční. Krmili jsme ji "F. medium puppy" a to bylo bez problémů. Teď jsme přešli na "F. medim maintenance" a po tomto krmivu má stolici i 4x denně a ani nevydrží přes noc. Před tím 2x denně a přes noc v pohodě. Žebra jsou normálně hmatná. Děkuji Konečný Dušan

Konečný

2011-08-15 01:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Od kontrolorky kvality mám informaci, že reklamace na krmiva Fitmin už dlouho žádné nebyly, tedy ani na Medium Maintenance. Bylo by prosím možné poslat vzorek krmiva na otestování u našich borderek? Pošlete ho prosím na adresu: Dibaq a.s., Tamara Šimková, Helvíkovice 90, 564 01 Žamberk. Problém provděpodobně bude někde jinde než v krmivu, ale i v krmivu to může být - tydy způsobené špatným skladováním. A to i když je nyní pytel daleko kvalitnější a lze ho průběžně zavírat zipem. psi, a zejména dospívající štěňata při přezubování průjem občas mívají. Doporučuji udělat odprůjmovací kůru rýžovým šlemem - už byla několikrát popsána - a když to nepomůže, raději navštívit veterináře a požádat o celkovou prohlídku. Častější kálení a močení může být také důsledkem stresu nebo nachlazení.

Fitmin

Dobrý den. Měl bych zájem o vzorky granulí pro naší fenku,11kg,9 měsíců. Na fitminu máme kočku a chutná i prospívá. Děkuji, Krásný. Jan Krásný Uhelná 867 Hradec Králové 50003

Anonym

2011-08-15 02:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, vzorek granulí (ve Vašem případě Fitmin mini puppy) Vám v průběhu tohoto týdne zašleme. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by jste mi mohla doporučit vhodné krmivo pro mé pejsky. Mám 3 letého pejska Bišonka-pejsek je v minulosti týraný,ted už nabral dobrou váhu a je ve vyhovující kondici, chodí na dlouhé procházky jinou zátěž nemá... A 7 měsíční štěňátko Havanského psíka-kluk-začínáme s agility... Oba ji v současné době granule od eukanuby, ale ty už jim nechutnají proto chceme krmení změnit. Pejsci jsou bílí proto musíme dávat pozor na karoten aby nám "nezčervenali" A chtěla bych se zeptat zda je možné si někde objednat vzorek či malé balení granulí,abychom zjistily zda nám je vůbec budou baštit.. :) Děkuji

Anonym

2011-08-14 10:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro tříletého pejska Bišonka z portfólia Fitmin doporučuji Mini Maintenance, pro sedmiměsíční štěňátko Havanského psíka doporučuji Mini Puppy. Těmito krmivy je krmeno mnoho bílých psíků bez toho, že by u nich došlo ke zčervenání. Pokud k tomu totiž dojde, je to většinou geneticky založeno. Zčervenání z důvodu vysokého obsahu betakorotenu je více mýtus, než realita. O vzorky granulí si napište na adresu: fruhaufova@dibaq.cz

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o sestavení krmné dávky pro mou letos 10ti letou klisnu ČT. V minulosti dosti pošetřená. V loňském roce začala aktivně pracovat. Má střední zátěž a přes léto je 24/7 na pastvě-dostává krmení pouze po práci a to půl kýble mačkaného ovsa-jinak jen pastva a seno. Děkuji

Adéla

2011-08-14 09:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Půl kýble ovsa je velmi neurčité množství, ale i při dávce cca 10 kg sena a např. 4 kg ovsa je pro cca 550 kg těžkého koně ve střední práci dodaná energie na více než 110 % potřeby a  ještě více je překročena norma potřeby bílkovin. Navíc byste z důvodu prevence dietetických poruch, včetně koliky, neměli v jedné porci dávat více než 2,5 kg jadrného krmiva. Současně v krmné dávce chybí doplněk minerálů a vitamínů, popřípadě elekrolyty pro lepší svalovou regeneraci po tréninku. Zvažte si dávku jádra a je-li to organizačně možné, rozdělte jádro do více porcí, např. 1 kg ovsa ráno a 2 kg večer po práci. také začněte přidávat vhodný minerálně viatmínový doplněk, např. 100 g Fitmin PROFI, nebo ekonomicky výhodnější Dibaq MULTI.

Fitmin

Dobrý den, u své klisny haflinga mám podezření na metabolické onemocnění. Lze tyto poruchy diagnostikovat z běžného krevního obrazu? Je potřeba před odběrem nechat koně např nějakou dobu úplně bez krmiva? Nechám klisně udělat odběry a následně bych Vás chtěla požádat o sestavení krmné dávky. Děkuji za odpověď.

Věra

2011-08-14 08:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Mezi metabolické poruchy patří např. equinní Cushingova nemoc, equinní metabolický syndrom, osteochondróza, rekurentní equinní rhabdomyolýza nebo myopatie ze střádání polysachridů. Jednotlivé nemoci mají různé příčiny a tedy i rozdílnou diagnostiku. Jak nejlépe problém diagnostikovat musí stanovit veterinář. Zpravidla všechna tato metabolická onemocnění vyžadují krmnou dávku s nízkým glykemickým indexem. Pro tyto případy i pro koně "jen" obézní nebo po schvácení jsme vyvinuli nízkoenergetické krmivo Fitmin CONTROL, bohaté na kvalitní zdroje minerálů i doplňkových látek, jako např. komplex aminokyselin, biotin, MSM, l-carnitin atd. Obsah škrobu má poze 3% oproti např.ovsu, který obsahuje kolem 45%.

Fitmin

Dobrý den, mám dotaz mám perského kocourka a po bytě sem nasla kousky jeho drápků, tak bych se chtěla zeptat proc se mu drápky tak hodně lámou? Předem děkuji za odpověď

Pavlína

2011-08-14 05:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Příčina lámavosti drápků muže být ve špatné imunitě organismu, ale také v plísňovém onemocnění. Kočka si ráda tzv. brousí drápky. V obchodech s potřebami pro chovatele určitě najdete několik typů obrušovadel. Pokud takové obrušovadlo kočka nemá, hledá si náhradu. Když se jí ale někde drápek zadrhne a nemůže ho vytáhnout, může se pak drápek i ulomit. Zajímavé je, že zlámat si může kočka drápek i na kluzkém povrchu. Větší sklony k lámavosti drápků mají stařší zvířata.

Fitmin

Dobrý deň, pred týždňom som kúpil štvormesačné štena Brazílska fila. Napriek tomu , že z našej strany nedošlo k žiadnemu špatnému zaobchádzaniu, pes sa bojí, skrýva sa. Ako tak komunikuje iba so synom ale predomnou sa trasie. Je možné, že mu pripomínam pána ? Ten mu nedal ani meno akeď sme ho kupovali museli sme si ho chytiť. Pravdepodobne bol týraný a žil len v spoločnosti zvierat na farme. Môžete poradiť prosím ako si ho získať ? Ďakujem

František

2011-08-12 03:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
V období mezi desátým a osmnáctým týdnem života takového štěněte se dost často rozhoduje, zda bude bojácné nebo ne. Pokud se mu jeho páníčci moc nevěnují a navíc se setká s nepříjemnými vjemy, může to mít na jeho povahu dost nepříjemné důsledky. Povaha se navíc také dědí. Když si nevezmete štěně od původních majitelů včas, tedy do toho desátého týdne věku, nemůžete už zkušenosti štěněte toto období, kdy objevuje nové věci a prostory, změnit. Jak si ho získat? Přátelským chováním, hodně si s ním hrajte, odměňujte ho pochvalou a pamlskem. Hlavně ho nyní nevystavujte žádným stresům. Při hře ho nechávejte častěji vyhrát, aby nabylo sebevědomí. Například tím, že se s ním přetahujete o peška a včas ho pustíte. Nezapomeňte, že musí ihned následovat pochvala a uznání: Ta jsi ale pašák, že jsi toho peška ukořistil!

Fitmin

Dobrý den. Mohu poprosit o vzoreček granulí?na fitminu máme již kočku a uvažujeme o přestupu i u fenky. Jedná se o kříženku 9 měsíců starou, 10kg. Moc děkuji. Jan Krásný,Uhelná 867,Hradec Králové,50003

Anonym

2011-08-12 07:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, vzorek granulí (ve Vašem případě Fitmin mini puppy) Vám v průběhu tohoto týdne zašleme. S pozdravem

Fitmin

Dobry den, chci moc podekovat za zaslani vzorku granuli Fitmin medium s novou repturou. Fence moc chutnaji :) Jakmile dojedeme stavajici pytel granuli, objednam tyto Vase. Dekuji. Petra P.

Petra

2011-08-11 08:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, moc děkujeme za informaci. Jsme rádi, že nové granule fence chutnají. Přejeme, aby jí apetit vydržel co nejdéle a doufáme, že obě budete našimi věrnými zákaznicemi. S pozdravem

Fitmin

chci se zeptat jestli je ve Frýdku -Místku nějaký obchod kde se dají využít fitmince. Pokud ne tak jestli je jde uplatnit i přes eshop

Anonym

2011-08-10 07:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, Fitmince je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách našich obchodních partnerů, na eshopu s nimi platit nelze. Nejbližším obchodem v okolí Frýdku Místku, kde je možné Fitmincemi platit, je obchod paní Yvetty Dvořákové v Bašce (Baška 160). S pozdravem

Fitmin