VĚRNOSTNÍ PROGRAM JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

1 2 3 4 5 6 ... 28 ... 55 ... 82 ... 109

Dobrý den, chci se zeptat ohledně věrnostního programu Fitmin. Kupovala jsem krmivo v prodejně v Přerově, ale v současné době je pro mě prodejna hůře dostupná, proto jsem si chtěla vyzvednout kartičku s nálepkami s tím, že budu krmivo odebírat jinde. Prodavačky mi však sdělily, že kartička je jejich a zákazníkům se nevydává. Znamená to tedy, že věrnostní program platí vždy pro jediného prodejce, takže nálepky za odebrané krmivo mi propadnou?

Radmila

2018-06-26 02:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Věrnostní program si vyhlašují prodejny, tudíž je to jejich záležitost. Něco jiného je klub Fitmin, ten je napříč prodejen.

Radko

Dobrý den. Ráda bych se zeptala od kolika měsíců lze používat kloubní výživu u štěněte. Děkuji. Jana Šedová

Jana

2018-04-17 06:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Obecně se doporučuje kloubní výživu začít podávat až ve věku půl roku, tedy 6 měsíců, u menších plemen i dříve, dříve dospívají. Paradoxně menší plemena většinou takový doplněk stravy nepotřebují. U větších plemen někteří majitelé přidávají psům vápník nebo chondroprotektiva, jakmile uvidí náznak kulhání. Pokud se přidává vápník bez jeho kompenzace jinými mineráliemi, hlavně fosforem, pak to naopak může mít na vývoj kostry negativní dopad. Kulhání ale může mít i mnoho jiných příčin než ve výživě. V kritickém období někdy rostou kosti nohou rychleji, než by bylo třeba a pes si může ulevovat. Vadit může i obezita psa. Podávání kloubní výživy před půl rokem věku je tedy třeba dobře zvážit. Většinou v nabídce firem tato informace není. Dočtete se, že štěňatům se podává kloubní doplněk pro správný vývoj v období růstu pohybového aparátu. Není ale specifikováno kdy to je. Jedno je jisté, pokud štěně žádné problémy nemá, kloubní výživu mu nedávejte ani když už mu je 6 měsíců.

Radko

Dobrý den, jaké tabletky byste mi doporučili, potřebuji našemu cotonkovi dodat zinek na srst. Doporučení veterinářky. Děkuji

Petra

2018-04-17 05:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

x

Radko

Dobrý den, jaké tabletky byste mi doporučili, potřebuji našemu cotonkovi dodat zinek na srst. Doporučení veterinářky. Děkuji

Petra

2018-04-17 05:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Výživový doplněk se jmenuje FITMIN SRST,  je v práškové formě, ale můžete zakoupit i pilulky. Doporučená je jedna tableta na 10 kg hmotnosti psa, takže pro cotonka tak půl tablety  denně po dobu 1 až 1,5 měsíce. Pokud budete podaávat doplněk v práškové formě, pak cca 1 gram denně, což je tak na špičku nože.

Radko

Dobrý den, chci se zeptat kolik jestli ta gramýž je na 1xdenně nebo 2xdenně, mámé doma psa střední plemeno a těch 240g mi příjde na den dost skromná dávka.

Kateřina

2018-04-17 04:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Doporučené dávky granulí jsou uváděny pro krmení jednou denně, resp. na celý den. Většinou doporučená dávky psovi stačí, to je odzkoušené. Některý pes ale potřebuje více. Pokud ale budete dávat více, pak si hlídejte jeho hmotnost.

Radko

Dobrý den, jaké je prosím dávkování na 100kg nebo na koně na den? Nikde jsem se této zásadní informace nedopátrala, ani z obalu ani na internetu. Mnohokrát dekuji Kristýna

Kristýna

2018-04-17 12:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Doporučená denní dávka extrudovaného lnu je 0,1-0,5 kg, v závislosti na velikosti koně. Pro koně o hmotnosti cca 500 kg je doporučená dávka cca 0,25 kg 

Jan

Good afternoon. Tell me, please, where can I find out how much percent of magnesium is contained in dry food for cats? On your website and on the packaging of the food I did not find. Currently, we are interested in the feed of Fitmin Cat Purity Delicious Best regards, Natalia

Наталья

2018-04-16 02:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Magnesium is not added to the Fitmin feed for cats in any form, so it depends only on how much it is in the components. But that can not be influenced, so it does not declare. Chemical analysis only applies to a particular sample. I add that even in specialized feeds such as Trovet cat ASD, the firm does not mention magnesium content.

Radko

Dobrý den, chci se zeptat jestli Fitmin Flexi Trio mohou užívat i psi? A jestli ano jaké by bylo dávkování pro cca 45kg psa? Předem děkuji.

Lucie

2018-04-15 11:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

V přípravku jsou sice některé látky, které obsahují doplńky krmiv pro psy, ale uvědomte si, že výrobek Fitmin Flexi Trio je primárně určen pro koně. Z toho jasně vyplývá, že přípravek není vybalancován pro psy, zejména co se týče minerálních látek a stopových prvků. Krátkodobě se přídavek do krmiva pro psy nemusí projevit, ale při dlouhodobějším používání byste mohla totálně rozhodit metabolismus trávení u psa. Vámi zmíněnou variantu tedy nedoporučuji a návod dávkování Vám tedy nedám - ani žádný nemám.

Radko

Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho budete expedovat granule v náhradních pytlích? Jsou nekvalitní, proděravělé a granule byly červivé. Děkuji za odpověď.

Sára

2018-04-10 09:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Už jsem odpovídal v minulém dotazu. I balení do černé fólie je kvalitní. Pokud se Vám stalo, že jste zakoupila obal nekvalitní, pak to mohlo být způsobeno také někde mezi výrobou a obchodem. Pokud jste zakoupila pytel děravý, nechápu proč. Nikdo Vás přece k tomu nemůže donutit. Já bych si takový pytel v žádném případě nekoupil.

Radko

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho ještě budete dodávat 15 kg pytle v náhradních černých pytlích? Jsou velmi nekvalitní, tenké a snadno se protrhnout. Už několikrát se mi stalo, že tam byly dírky a granule byly červavé. Je to velká škoda, psovi chutnaly, ale budu muset změnit značku. Děkuji za odpověď. Sarrah

Sarrah

2018-04-09 11:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Toto je oficiální odpověď:

Produkty z produktové řady Fitmin dog For Life se mohou nyní na trhu objevit v náhradním obalu. Jde o černou fólii s etiketou. K tomuto dochází z důvodu extrémního vytížení balicí linky, která balí do pytlů.  Abychom zabránili výpadkům v sortimentu, v případě nutnosti, produkty Fitmin dog For Life mohou být zabaleny na 2. balicí lince, která však balí pouze do fólie. Složení produktu zůstává nezměněno.

K tomu bych dodal: Dírky v obalu nevzniknou samovolně a červi se do krmiva jen tak nedostanou. Je to také tak trochu o zacházení a způsobu skladování.

Radko

Dobrý den, používám u našich psů krmivo Fitmin For Life Lamb & Rice. Mám SBT ve věku 3 let. Jednomu z nich se na konci ocasu udělala půl centymetrová lisina a na hlavě tak 3 cm. Neškrábe se ani nejeví známky svědění nebo něco tomu podobnému. Pouze ty dvě místa jsou bez srsti. Děkuji za radu jaké krmivo eventuelně použít.

Michal

2018-04-03 03:04
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

To nevypadá na potravní alergii, navíc krmíte Fitmin For Life Lamb & Rice, což není krmivo, které by alergii vyvolávalo. Pokud to nesvědí, může být příčinou i línání. Nyní na jaře běžné, i když projevem tolik běžné není, ba dá se říci dost netradiční. Možná by bylo dobré navštívit veterináře, aby psa vyšetřil.

Radko

Dobrý den. Máme cca 5 měsíční štěně holandského ovčáka. Krmíme Fitminem Medium Puppy. Chtěla jsem se zeptat, zda je vhodné přidávat ke krmení ještě nějaký výživový doplněk, konkrétně vápník. Děkuji.

Lenka

2018-03-25 01:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Přidávat minerální přípravky ke kompletnímu živinově vyváženému granulovanému krmivu se obecně nedoporučuje, zvláště když jde o 5 měsíční štěně.  Pokud nastanou nějaké problémy, nebo je pes zatížen např. geneticky nějakým problémem, např. dysplazií kloubů, pak se může třeba přípravek KLOUBY přidávat, ale u štěněte nejdříve až po 6 měsíci věku. Vápník by musel být podáván ne samostatně, ale v určitém poměru k jiným mineráliím, např. k fosforu.

Radko

Dobrý den, máme dvouletého pejska rasy čivava. Už přes rok krmíme granulema od vás. Nejdříve Minni puppy a pak maintenance. Poslední dobou méně jedl, bohužel jsme museli koupit granulky jiné značky Royal canin a on začal zase jíst jako obvykle. Usoudili jsme, že by potřeboval změnu chuti. Na vašich stránkách jsem našla fitmin solution, ale nenašla jsem jak velké granule to jsou a zda jsou vhodné i pro tříkilovou čivavu. S vašimi výrobky jsme spokojeni a neradi bychom měnili značku. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Pavla Husáková

Pavla

2018-03-20 12:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Granule Fitmin řady Solution mají trochu jinou chutnost i složení. Pro čivavu vhodné jsou. Na velikosti granulí nezáleží. Doufám, že pejskovi budou chutnat.

Radko

Dobrý den, valach A1/1 17letměl má po mírné hnilobě kopytního střelu na jednom kopytě (mírný špalek) tento střel měkčí a užší oproti ostatním kopytům. Hniloba tam ovšem není, ale střel není tak silný jak býval. Pomůže k zlepšení podávání Fitminu Biotin nebo mi doporučíte něco jiného? Kůň je jinak zdravý bez problémů. Děkuji.

Ivana

2018-03-16 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Fitmin BIOTIN je doplněk biotinu, zinku a dalším stopových prvků a vitamínů pro výživu kůže, srsti a kopytní rohoviny. Jestli je problém měkké střelky pouze na jednou kopytu a ostaní jsou přirozeně pevná, je těžko podáváním Fitmin BIOTINU garantovat zpevnění jednoho kopyta. Doporučit mohu jen vyzkoušet a cca po měsíci, 6 týdnech posoudit, jestli došlo ke zlepšení. Podáváním nic nezkazíte.

Jan

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně doplňků Fitmin Solution. Mám valacha s horší imunitou a po úraze šlachy a mírnou artrozou. Velice se mi zamlouvá Fitmin Flexi Penta. Ale chtěla bych se zeptat, zda je možné tento přípravek kombinovat ještě s Biotinem. Nerada bych valacha něčím předávkovala. Děkuji. S pozdravem, Anna Čížková

Anna

2018-03-15 03:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Všechny doplňky řady SOLUTION je možné podávat společně, protože jsou vyvinuty pro řešení jednotlivých, odlišných, problémů. FLEXI na podporu regenerace kloubní chrupavky, BIOTIN pro zkvalitnění kožních derivátů, včetně kopytní rohoviny. Když budete dodržovat doporučené dávkování, tak se nemusíte obávat předávkování.

 

Jan

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v jaké formě(granule, prášek, čaj..) je herbs calmer a zda je.možné jej podávat i dlouhodobě, popr. jaká by byla doporučena dávka. Děkuji

Iv

2018-03-12 05:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Fitmin Herbs CALMER je ve formě hrubé sypké směsi bylin (93%) a dalších doplňkových látek. Podává se v doporučené denní dávce 50-75 g v suché nebo zvlhčené formě, nejlépe zamíchané s běžně podávaným krmivem. Délka podávání závisí na efektu u konkrétního koně. U některého koně stačí podávat krátkobobě, např. před transportem nebo před nějakým očekávaným stresovým vlivem, jiný kůň potřebuje podávání po delší dobu, protože je nervově labilní a tento doplněk mu pomáhá se zklidnit.  

Jan

Dobrý den, mám 8 letého psa Border Colie a 14 měsíční fenku křížence Švýcarského ovčáka. Borderka byla zvyklá na FITMIN for life jehněčí. Převedla jsem na to i čubinu, ale poslední 2 týdny mi je odmítají oba dva. Chtěla bych poprosit o radu, zda mi doporučíte nějaké pro ně ,,voňavější". Jsem s vašimi granulemi spokojena a nerada bych to řešila jinou značkou. Předem moc děkuji

Michaela

2018-03-12 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

V tom je nějaký zakopaný pes, je to divné. Jiná hlášení tohoto druhu zatím nejsou. Může být nějaký problém ve psech, i když problém v krmivu vyloučit také nelze. Možná by bylo dobré poslat vzorek s komentářem na firmu, aby zjistila podle rozboru eventuální příčinu. Poichybuji ale, že se rozborem něco zjistí. Doporučuji změnit řadu a tedy z řady For Life přejít na chovatelskou. Ta má jiné chuťové vlastnosti. Třeba se to zlepší. Pokud ne, doporučuji navštívit veterináře a poukázat na nechutenství.

Radko

Dobrý den, mám 8 letého psa Border Colie a 14 měsíční fenku křížence Švýcarského ovčáka. Borderka byla zvyklá na FITMIN for life jehněčí. Převedla jsem na to i čubinu, ale poslední 2 týdny mi je odmítají oba dva. Chtěla bych poprosit o radu, zda mi doporučíte nějaké pro ně ,,voňavější". Jsem s vašimi granulemi spokojena a nerada bych to řešila jinou značkou. Předem moc děkuji

Michaela

2018-03-12 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Na stejný dopis jsem již odpověděl.

Radko

Dobrý den, mám 8 letého psa Border Colie a 14 měsíční fenku křížence Švýcarského ovčáka. Borderka byla zvyklá na FITMIN for life jehněčí. Převedla jsem na to i čubinu, ale poslední 2 týdny mi je odmítají oba dva. Chtěla bych poprosit o radu, zda mi doporučíte nějaké pro ně ,,voňavější". Jsem s vašimi granulemi spokojena a nerada bych to řešila jinou značkou. Předem moc děkuji

Michaela

2018-03-12 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Na stejný dopis jsem již odpověděl.

Radko

Dobrý den, mám 8 letého psa Border Colie a 14 měsíční fenku křížence Švýcarského ovčáka. Borderka byla zvyklá na FITMIN for life jehněčí. Převedla jsem na to i čubinu, ale poslední 2 týdny mi je odmítají oba dva. Chtěla bych poprosit o radu, zda mi doporučíte nějaké pro ně ,,voňavější". Jsem s vašimi granulemi spokojena a nerada bych to řešila jinou značkou. Předem moc děkuji

Michaela

2018-03-12 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Na stejný dopis jsem již odpověděl.

Radko

Dobrý den, mám 8 letého psa Border Colie a 14 měsíční fenku křížence Švýcarského ovčáka. Borderka byla zvyklá na FITMIN for life jehněčí. Převedla jsem na to i čubinu, ale poslední 2 týdny mi je odmítají oba dva. Chtěla bych poprosit o radu, zda mi doporučíte nějaké pro ně ,,voňavější". Jsem s vašimi granulemi spokojena a nerada bych to řešila jinou značkou. Předem moc děkuji

Michaela

2018-03-12 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Na stejný dopis jsem již odpověděl.

Radko

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, s predchádzajúcim psom som mal problémy s alergiou, začal som s Fitmin Solution, teraz mám druhého psa - šteňa Westík, žerú spolu, aké granule by ste mi dporučili ? Ďakujem.

Ladislav

2018-03-01 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Potřeby štěněte jsou jiné, než dospělého psa. Štěně by mělo dostávat krmivo pro štěňata, označené Puppy (např. Fitmin Mini Puppy). Co je ale hlavní, štěně by se mělo krmit několikrát denně, dospělému psovi stačí dávat granule jednou za den. Pokud štěně nemá alergii, není nutné mu podávat antialergické krmivo s označením Solution. Až Westík dospěje, můžete kupovat pro oba stejné krmivo, ale stejně by neměli oba psi žrát z jedné misky.

Radko

Prosím o radu,..máme 17 měsíčního křížence Borderkolie, Lablador, Staford a široké okolí,...krmen kmivem Platinium,...rádi bychom přešli na Fitmin, ale jak ho odstavit a začít s jiným krmivem nevíme přesně. Děkuji za radu. Krausová lotta2005@seznam.cz

Krausová

2018-02-23 10:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

S přechodem na granule Fitmin nebývají trávicí problémy. Psi si zvykají rychle. Počáteční nedůvěra k jinému krmivu je běžný jev. Máme to vyzkoušené v mnoha pokusech. Po několika dnech se většinou potravinová preference psa ustálí. Lepší je tak zhruba 3 až 3 dny podávat psovi obě krmiva smíchaná.

Radko

Dobry den . Mam dotaz jake krmivo od vas by jste mi doporucili pro nabrani vahy . Mam konika 8 let lehka-hobby zatez , Arab/čt. Dekuju za odpoved .

Jana

2018-02-20 12:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Pro stavbu svalové hmoty máme dobré zkušenosti s Fitmin OPTI, v denní dávce 0,75-1 kg a se stabilizovanými rýžovými otrubami Fitmin REFORMER, v denní dávce cca 0,5 kg. Vždy ale záleží na celkově nutričně vyvážené krmné dávce v obsahu proteinu, energie, minerálních látek i vitamínů. Když potřebujete zlepšit špatnou kondici, tak je důležité znát příčinu úbytku hmotnosti a začít odčervením, ošetřením zubů, a také pro "restart" kondice je dobré udělat kůru bylinnou směsí Fitmin HERBS REGENERATION, s obohacením o ostropestřec mariánský, probiotika a antioxidanty. Pro vyváženou krmnou dávku je základ kvalitní seno  a k  OPTI a REFORMERU přidávejte vhodný  min-vit diplněk, např. Fitmin MULTI Plus v denní dávce 50 g, popřípadě další jadrné krmivo oves, ječmen nebo kukuřici. 

Jan

Dobrý den, jaký rozdíl je ve výrobě granulí fitmin a brit ? Čerstvé maso, opravdu, není to jen tekutá složka vstříknuta do ostatního sucheho podílu za nižší teploty? Děkuji Jarošová

Lenka

2018-02-19 03:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Zde je video, kde můžete vidět celý proces výroby i to čerstvé maso: https://www.youtube.com/watch?v=i8g0OIiqcCA&list=UUc60U7RZjdRzdrUN6dqsCrw&index=6

Radko