VĚRNOSTNÍ PROGRAM JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

1 ... 28 ... 55 ... 59 60 61 62 63 64 65 ... 82 ... 109
Dobrý den, asi cca před měsícem jsem se vás ptala jaké granule by byli nejlepší pro mojí fenku Pitbulla, teď má devět měsíců a 23 Kg a doporučoval jste mi Fitmin Maxi puppy, ale mojí fence se "asi" nechce je kousat, jsou moc velké a zuby má v pořádku(podle veterináře),tak jsem se chtěla zeptat, jestli Fitmin medium puppy má menší granule nebo jestli jí je mám nechat, samozdřejmě je sní,ale nechce se jí do nich. Děkuji za odpověď.

Anonym

2009-03-08 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pamtuji se na Váš dotaz. Také si pamatuji, že jste tenkrát již zakoupila krmivo Maxi, ještě než jste podala dotaz. Doporučil jsem pokračovat s Maxi Junior, protože toto krmivo u mohutnějších psů lépe funguje při růstu kostry než Medium. U dospělých psů už na tom nezáleží a může se krmit jak Medium tak Maxi. Kdyby měla fenka nějaké potíže s chůzí, můžete jí ke granulím Fitmin Medium Maintenance přidávat zhruba 6 týdnů Fitmin Klouby. Granule Maxi jsou skutečně větší než granule Medium. Pochybuji však, že pro Pitbulla by byl problém kousat velké granule. Ale člověk nikdy neví, každý pes je jiný. Pokud tedy fence bou lépe vyhovovat granule Medium, klidně jí je dávejte.

Fitmin

Zdravím, chci se zeptat zda se dá poslat čárový kod z krmení i webem. Děkuji.

Anonym

2009-03-06 07:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Tak to asi nepůjde. Je potřeba originál. To by někdo z jednoho čárového kódu mohl udělat několik kopií.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za zaslaný vzorek krmiva. Náš pejsek z něho byl doslova nadšen (i když i to je slabé slovo). Všem mohu Fitmin doporučit - jak pro pejsky, jako výborné krmivo, tak pro pány, pro které je Fitmin (na rozdíl od zahraničních výrobků) cenově vlemi přijatelný a mohou tak svým pejskům dopřát to nejlepší. Eva Slonková

Anonym

2009-03-05 08:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Těší nás každá veřejná chvála a zároveň i to, když pejskům chutná. Krátkodobá konzumace jednoho krmiva však ještě nic neznamená, doufejme, že mu bude chutnat ještě dlouhou dobu a jeho kondice bude výborná. Pak se teprve můžete přiřadit k spokojeným zákazníkům Fitmin. Věřte, že jich je velmi mnoho. Pokud budete mít zájem, můžete se stát členem klubu Fitmin a pak budete mít granulky ještě levnější.

Fitmin

Dobrý den, potřebovala bych poradit s upravením krmné dávky pro 24letého hřebce, v dobré kondici (pod sedlo chodí cca 5x v týdnu, jízdárna+terén, občas skůčky, výběh cca 1h denně), doposud krmen 3l ječmenného šrotu a 1l otrub denně, seno ráno a večer, vit. Alavis Triple Blend, +jablka a mrkve.. Kůň je přiměřeně temperamentní, žádné zdrav. problémy, poslední dobou však trochu hubne, pravidelná nnávštěva zubaře. Kvůli nedoporučování otrub Vás prosím o doporučení/upravení krmné dávky. Předem děkuji!

Anonym

2009-03-05 12:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Otruby nejsou špatné pro zchutnění krmné dávky a navíc když je dopočítán přídavek vápníku pro vyrovnání poměru Ca:P. Podle mě je se zvyšujícím věkem třeba se více zaměřit na stravitelnost krmné dávky. Proto by bylo vhodné podávat místo ječmena např.extrudovanou kompletní směs Fitmin COMPLETE v denní dávce 2 kg, nebo k uvedené dávce ječmena přidávat cca 0,5 kg extrudované doplňkové směsi Fitmin OPTI, plus nějaký min-vit doplněk, např. EQUIMIN v dávce 80-100 g. Kloubní výživu přidávejte i nadále, to je pro seniory určitě vhodný doplněk.

Fitmin

Dobrý den, prosím Vás o radu s výběrem vhodného typu vašeho krmiva, pro fenu rhodéského ridgebacka, stáří 1,5 roku, váha cca 35 kg. Děkuji

Anonym

2009-03-05 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Hmotnost této feny rhodéského ridgebacka je přesně na pomyslné hranici mezi středním a velkým psem. Já bych doporučil krmivo pro velkého psa, tedy Fitmin Maxi. Bude ještě záležet co s ní děláte. Pokud má hodně cíleného pohybu spojeného s výcvikem, mohla by dostávat granule s označením Performance. Pokud má volný pohyb na dvorku a dvakrát denně s ní jdete na půl hodinovou procházku, stačí, nebo lépe řečeno je lepší, když bude dostávat granule s označením Maintenance. Obě krmiva lze volně kombinovat v různém poměru, to podle toho, kolik pohybu a výcviku právě má. Dávku doporučenou na obale není nutné úplně přesně dodržovat, je to údaj orientační.

Fitmin

Mám skoro 20 měsíční fenu FCR. Doposud krmím Fitmin maxi junior, ale ten je do 18měsíců. Které granule doporučíte dál??Fenka netrpí obezitou a ani velkou aktivitou. Děkuji za odpověď.

Anonym

2009-03-04 09:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Váš Flat Coated Retriever už může dostávat Fitmin Maxi Maintenance. Jestli Vám ještě trochu granulí Junior zbývá, klidně pytel zkrmte skoro celý. Nové krmivo pak několik dnů přidávejte k tomu původnímu, aby přechod nebyl tak náhlý.

Fitmin

Zdravím, zajímalo by mne co ve složení granulí fitmin maxi junior, znamená/doplnkové látky ES a jak jsou konzervovány/Díky.

Anonym

2009-03-04 08:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
To znamená, že jsou tam doplňkové látky povolené Evropským společenstvím. Mezi ně patří i konzervanty, které Fitmin používá, tedy jako konzervant se používá směs organických kyselin, které zabraňují plesnivění i v nepříznivých podmínkách (kyselina sorbová, fumarová, propionan vápenatý). Jedná se o látky používané třeba i ke konzervaci sirupů pro lidský konzum. Jako antioxidant se používá propylgalát a butylhydroxytoluen, i ty se používají v potravinách.

Fitmin

Dobrý večer, ráda bych věděla, zda bude obnoveno vydávání magazínu.

Anonym

2009-03-03 10:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pokud já vím, tak má být vydávání magazínu obnoveno. Už se na něm pracuje. Nemohu však zatím slíbit, kdy přesně ho dostanete do schránky.

Fitmin

Dobrý den. Mohl by jste mi prosím navrhnout krmnou dávku pro A1/1 4letý 490kg ve střední a vysoké zátěži. Chci krmit 3kg oves+1kg ječmen+0,5kg kukuřice a dále bych kd chtěl doplnit o Dibaq sport plus nebo Dibaq training. Děkuji.

Anonym

2009-03-03 09:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
V krmné dávce k obsahu jádra ( 4,5 kg)a cca 8kg lučního sena lze pro doplnění energie a minerálně vitamínových potřeb v intenzivní tréninkové zátěži přidat 2,5 kg granulované směsi Dibaq TRAINING. Při snížení zátěže je lepší snížit dávku jádra a z důvodu zachování dotace min-vit, dávat 2-2,5 kg/den doplňkové směsi např.uvedené Dibaq TRAINING.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych poradit jaké granule jsou nejvhodnější pro 7 letého yorkšíra, opakovaně máme problém se zubním kamenem a jeho odstraněním pod narkózou, do této doby jsme kupovali Royal Cannin. Děkuji za odpověď Klára F

Anonym

2009-03-03 07:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Doporučím Vám krmivo z chovatelské řady Fitmin pro malé psa s průměrným množstvím pohybu, tedy Fitmin Mini Maintenance. Pes by již mohl dostávat i krmivo pro seniory, tedy Fitmin Mini Senior.<p> Mám zkušenosti s tím, že růst zubního kamene je dost individuální záležitostí. U jednoho psa kámen roste rychleji, u jiného pomaleji, jiný ho nemá vůbec (a to i když o jeho zuby páníček moc nepečuje).<p> Pokud se po vyčištění ultrazvukem zuby pravidelně ošetřují speciálním kartáčkem a enzymatickou zubní pastou, značně se tím oddálí opakované usazování zubního kamene, i když úplně se tomu zabránit nedá. Chybou je, když se zubní kámen podcení a ten přeroste. Také se doporučuje po ultrazvukovém odstranění přeléčení antibiotiky. Pokud se to neudělá, nevhodná mikroflóra v ústní dutině se na porušené sliznici množí rychleji a tedy i zubní kámen se rychleji obnovuje.

Fitmin

Dobrý večer, jaké krmivo by jste mi doporučili pro fenu stáří 5let - AST? Děkuji za odpověď.

Anonym

2009-03-02 11:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
AST je pes střední velikosti, ale mohutný a silný. Pokud s ním hodně cvičíte, resp. má hodně pohybu, tak může dostávat Fitmin Medium Performance. Pokud má pohybu méně, krmte Fitmin Medium Maintenance. Obě krmiva lze kombinovat. Druh krmiva tedy můžete přizpůsobit momentálnímu zatížení psa.

Fitmin

Dobrý den, jsem majitelkou 12 letého pejska, středního vlčího špice. Přestože je na svůj věk naštěstí ještě velmi aktivní, vím, že vzhledem k jeho věku je na jeho výživu kladen velký důraz. Doslechla jsem se o Fitminu, proto by mne zajímalo, zda by bylo možné Vás požádat o vzorek krmiva, abych věděla, zda pejskovi bude chutnat. Děkuji. Eva Slonková, Chroustovice 42, 53863

Anonym

2009-03-02 09:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
To nebude žádný problém. Vzorek krmiva Fitmin Medium Senior pošleme na uvedenou adresu.

Fitmin

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na vhodnost doplnění minerálně vitaminového přípravku Fitmin Equimin. Jedná se mi o krmení klisny A1/1, váha cca 480kg, KVH 161cm, lehká zátěž (práce 4-5x týdně, drezurní práce cca 1-1,5h + lehké vyjížďky krok, klus cca 1-1,5h). Režim má přes den výběh (podle roční doby a počasí je 8-15h venku ve výběhu, kde má možnost pastvy, ale nejedná se o klasické pastevní ustájení, spíše o zatravněný výběh - je to plocha cca 100x50m na 3 koně) a na noc je boxovaná. V současné době je klisna krmena lučním senem, nemá přesně odměřenou dávku, ale většinou sežere kolem 8-10kg/den. Z jadrných krmiv dostává oves 2kg denně, mussli Red Mills Cool n Cooked (bezovsové) 1kg, doplňuji C-compositum 10g denně, rýžový olej 50ml a extrudované lněné semeno 100g denně. Krmení probíhá ráno (700g ovsa) v poledne (700g ovsa) a večer (700g ovsa, 1kg mussli Red Mills, C-compositum 10g, rýžový olej 50ml a 100g extrudovaného lněného semene). V boxe má solný liz bez minerálů - čistý. Jedná se mi především o to, čím nejlépe doplnit KD klisny tak, aby byla pokud možno vyvážená. Přemýšlela jsem právě o Vašem přípravku Fitmin Equimin, ale vzhledem k podávání mussli které je již fortifikované, nevím, zda by bylo jeho podávání vhodné. Doporučil byste mi podávání tohoto přípravku, nebo případně jiného z Vaší nabídky k doplnění KD? Děkuji předem za odpověď! V . Veselá PS: přikládám obsah Red Mills Mussli, bohužel pouze to, co je psané na pytli, více info od výrobce nemám, jedná se o obsah látek na 1kg mussli: Protein 10.0% Oil 3.0% Fibre 10.0% Ash 7.5% Moisture (Max) 15.0% Copper (cupric sulphate) 40.0 mg/kg Vitamin A 12,000 iu/kg Vitamin D3 2000 iu/kg Vitamin E (alpha tocopherol) 100.0 iu/kg Calcium 1.0% Phosphorus 0.5% Digestible Energy 12.0 MJ/kg.

Anonym

2009-03-02 12:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Z informací, které jste uvedla je i při uvedeném obsahu mědi a vitamínů jejich denní dávka pro potřeby vašeho koně nízká. Dá se tedy předpokládat, že i ostatní stopové prvky budou v deficitu. Proto pro optimalizaci stopových prvků je vhodný přídavek min.vit doplňku. EQUIMIN v dávce 80-100 g může být řešení, ale lepší doplnění uvedených živin řeší přídavek Fitmin PROFI v denní dávce 60 gramů. Vedle stopových prvků v chelátové vazbě je obohacený o živou kvasinkovou kulturu, zdroj nukleotidů a vyvazovač mykotoxinů. Jinak z pohledu energie a dusíkatých látek je krmná dávka dostatečná, respektive pro lehkou zátěž spíš v nadbytku. To ale nejlépe poznáte na kondici kobylky, zda má stálou hmotnost nebo jestli tloustne.

Fitmin

Vlastníme Zlatého Retrívra 4,5 měsíce. Při každé vycházce, nebo venčení překonáváme 15 schodu. Zatím jsme psa nosili hlavně ze schodů, nyní má již 20,5 kg. To se již pronese, obzvláště,když to musí vykonávat manželka. Uvažujeme o nějaké podpůrné léčbě. Zajíma mě Váš názor a eventuálně co byste mi doporučili. Na Vaší radu jsme od Vás zakoupili krmivo. Náš Joram Vám děkuje. Dobře ho snáší a je bez průjmů. Těšíme se na odpověď. Děkujeme.

Anonym

2009-03-01 05:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Běh ze schodů je považován za jeden z největších náporů na klouby. Psa ale není možné celý život ze schodů nosit. Doporučuji ho vzít na krátké vodítko, do ruky pamlsky a naučit ho sejít schody pomalu.

Fitmin

Dobrý den, mám dotaz, jsem vlastníkem psa modré ND. Momentálně váží 68 kg a na začátku února mu byl rok. Zdá se býti dosti atletický, ale to může být způsobeno tím, že je z UK. Vypadá jinak než modré dogy tady v ČR. Náš problém je ten, že od štěněcích let je krmen holistickými, nízkoproteinovými granulemi, které není v ČR možné sehnat. Proto jsem zvolila nejpodobnější možnou variantu, která se sem dováží z USA, avšak trápí nás jeho konečné produkty. Množství je enormní, což nikdy nebylo a kvalita není tuhá, nýbrž polořídká. Takže hledáme další možné kompletní granulované krmivo. Již od malinka měl velmi citlivé zažívání. Jakákoliv dietní chyba se ihned projevila na srsti, množství ušního mazu a trávení. Proto nám náš anglický veterinář doporučoval granule bez konzervantů (BHA, BHT, propylgallát, sorban draselný, ethoxyquin), bez obilovin a také pochopitelně bez barviv. Uvažovala jsem o variantě SENSITIVE, ale zaráží mne ty konzervanty a obiloviny. Chápu, že píšu na webové stránky Fitminu, proto je mi jasné, že mi neodpovíte negativně na Váš produkt. Ale i přes to mne zajímá Váš názor. Pes má každodenní procházky plus lítání po zahradě a jinak je typický gaučák. Hodně spí. Máte v nabídce i něco na klouby (dostává Glucosamin, Chondroitin a MSM complex). Předem děkuji a jsem s pozdravem, Martina Truhlářová P. S. Bylo by možné získat vzorek těch SENSITIVE granulí, abych zjistila, zda mému rozmazlenému baskervilu to bude šmakovat? Děkuji a omlouvám se za délku dotazu. MT

Anonym

2009-03-01 12:03
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pokud chcete, abychom poslali vzorek krmiva, ja nutné napsat adresu kam. Pokud nechcete uveřejnit adresu přímo na WEB stránkách www.fitmin.cz, napište na mojí soukromou emailovou adresu rloucka@volny.cz.<p>Každé krmivo je jiné a každý pes je jiný. Krmivo bez konzervantů prakticky neexistuje. Doporučuji zkusit Fitmin Maxi Junior a pokud bude psovi chutnat a nebude mít zažívací problémy, krmit ho tím do věku 18 měsíců. Pak můžete přejít na Fitmin Maxi Maintenance nebo na Fitmin Sensitive. <p>Až napíšete adresu, zařídím, aby Vám z firmy poslali vzorek jak Fitmin Maxi Junior, tak Fitmin Sensitive. Pokud Fitmin Maxi Junior nebude psovi vyhovovat, pak zkuste Fitmin Sensitive. Krmiva jiných firem Vám doporučovat nebudu. Mám více než desetileté pozitivní zkušenosti s krmivy Fitmin a také informace od několika majitelů ND, že byli s granulemi Maxi Junior i s jeho předchůdcem Fitmin Leon, který měl podobné složení, velmi spokojeni. <p>Pokud jde o přídavek Fitmin KLOUBY, ten mohu také jen doporučit. Nic se ale nemá přehánět. V krmivech Fitmin Maxi jsou chondroprotektiva v malém množství obsažena. Fitmin KLOUBY proto doporučuji ke granulím přidávat jen zhruba 6 týdnů a pak alespoň stejně dlouhou dobu ho do krmiva nepřidávat. Omlouvám se za délku odpovědi :-))

Fitmin

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit o vzorek krmiva pro mého psa. Již několik používám jiné a doslechla jsem se o fitminu, ovšem nevím, jak na něj bude reagovat. Jedná se o psa - shar-pei, 7 let, aktivita : procházky. Prosím pošlete jej na adresu Opavská 787, Ostrava -Poruba, 70800

Anonym

2009-02-27 02:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Váš pes by již mohl dostávat krmivo pro starší psy Fitmin Medium Senior, ale můžete zkusit ještě Fitmin Medium Maintenance. Pošleme Vám vzorky obou krmiv, aby si mohl pes sám vybrat.

Fitmin

Je nějaká možnost, mi produkty Fitmin nějak pravidelně, třeba 1x měsíčně dodávat domů? Jednalo by se o závaznou objednávku. Děkuji Eva

Anonym

2009-02-26 07:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět

Taková možnost samozřejmě existuje. Služba tohoto charakteru je však určena pro vybrané zákazníky, většinou podnikatele, kteří pravidelně odebírají větší množství krmiva. Doporučuji domluvit se na dodávku až do domu s obchodníkem v blízkosti Vašeho bydliště nebo využít službu internetového obchodu. Pokud objednáte najednou větší množství, tedy při objednávce nad 1500,- Kč včetně DPH, je doprava zdarma. Lze navíc využít slev 5, 10 nebo 15 % pro členy Fitmin klubu. Vše je podrobněji vysvětleno na WEB stránkách www.fitmin.cz.

Radko

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda byste mi mohli zaslat vzorek vašeho krmiva(chovám pudla-senior). Pokud to bude možné, má adresa je Marie Ďulíková, Družba 1209, 76331, Brumov-Bylnice. Děkuji, s pozdravem Marie.

Anonym

2009-02-26 03:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Vše jsem zařídil. Vyčkejte. Vzorek krmiva Fitmin Medium Senior Vám bude zaslán na uvedenou adresu po vyřízení předchozích objednávek.

Fitmin

Zdravím, Mám 7 letou A1/1 klisnu, dříve běhala pár dostihů, nyní ji mám na hobby drezuru a skoky, žádný vrcholový sport, práce cca 3-4krát do týdne ( střídáme jízdárnu a terén) + dopolední výběh...dávala jsem jí 1,5 granule KWP 2,4 kg + 2,5kg ovsa na den + 6-7kg sena- neví mto jistě seno dává majitelka stáje a kontrolovat to denně nejde kolik toho přesně dostane tipuji spíše toho sená méně + ovesná sláma jako podestýlka A( taky se dokrmuje tímto) , po dávce s granulemi se mi kobylka pěkne zpravila a zakulatila, uvažuli ovšem na přechod na Fitmin Opti a kolik toho bych měla dávat v poměru na denní dávku a výkon koně+ nějaké příměsi k tomu? zajímá mě i rozestup jak přejít z jedné značky na novou.... Díky za odpověď L. Sterbova

Anonym

2009-02-23 10:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro hobby využití může být denní krmná dávka sestavena z cca 7 kg lučního sena, 2 kg ovsa ( jádra), 0,5kg Fitmin OPTI a k tomu min.-vit doplněk, např 100 g EQUIMIN, nebo 100 g Fitmin PROFI a solný liz. S vyšší zátěží přidat jádro např 1 kg ovsa. Nebo k cca 7 kg sena dávat 2,5 kg Fitmin COMPLETE a k tomu se už nemusí přidávat min-vit doplněk. Zvýšenou potřebu energie pro střední až vyšší tréninkovou zátěž lze doplnit cca 1-2 kg jádra nebo cca do 1,5 kg Fitmin ENERGY. Celková změna krmiva by měla vždy probíhat postupně v průběhu 10-14 dní.

Fitmin

Prosim o radu ohledne krmeni-granuli. Mam pejska yorksira-budou mu 2 roky. Jako stene jedl Calibru, pak sme presli na Hills. Je vykastrovany a dojida Hills light. Rada bych mu doprala chutne a zdrave granule. Jde mi i o velikost granuli-s velkymi ma potize. Na internetu sem nasla vase stranky a jelikoz mam i kamaradku-ma pejska Border kolii-1,5roku a jezdi na vystavy rada bych i ji prekvapila jakozto milovnici zvirat obzvlaste psu a koni. Chci se zeptat zda mi poradite eventuelne poslete vzorek granuli abych vedela jake granule definitivne podavat. Dekuji Fenclová Markéta z Plzně

Anonym

2009-02-23 08:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pošleme Vám vzorek krmiva pro yorkshira i pro border kolii. Jedná se o krmiva značky Fitmin, chovatelské řady Maintenance pro dospělé psy, pro yorkshira MINI a na border kolii MEDIUM. Potřebujeme ale vědět, na jakou adresu. Pokud ji nechcete zde na WEBu zveřejňovat, napište ji na můj osobní email: rloucka@volny.cz.

Fitmin

Dobrý den, ráda bych zažádala o zaslání vzorka krmiva, jelikož sem slyšela dobrou recenzi na krmiva Fitmin. Avšak nevím, jestli by to můj pejsek žral. Jeslti je to možné,tak prosím vzorek zašlite na Stanislava Schonbaumová Máchova 1081 Staré Město 3 686 03

Anonym

2009-02-20 01:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Vzorek pošleme. Jen nám ale napište jakého máte psa, jeho věk, plemeno, případně jakou má fyzickou aktivitu (procházky, běh, výcvik, apod.). Vybereme Vám z našeho sortimentu krmivo, které se bude nejlépe pro Vašeho miláčka hodit.

Fitmin

Dobrý den, dovoluji si Vás požádat o doporučení jakými granulemi krmit Velkého švýcarského psa. Štěněte je tři měsíce staré a pak čím dál. Děkuji J. Hudák

Anonym

2009-02-16 11:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
JEŠTĚ TAK DVA MĚSÍCE KRMTE Fitmin Maxi PUPPY, pak přejděte se zhruba čtyřdenním návykovým obdobím na Fitmin Maxi JUNIOR. Až pes dospěje, tedy až mu bude zhruba 18 měsíců, tak přejděte na Fitmin Maxi MAINTENANCE. Pokud bude mít hodně pohybu, přidávejte Fitmin Maxi PERFORMANCE, pokud na něm bude vidět, že je tlustější než by měl být, tak část krmiva nahraďte granulemi Fitmin Maxi LIGHT. Až se dožije sedmi let, dávejte mu Fitmin Maxi SENIOR. Pokud bude mít v průběhu života problémy s kůží nebo s chlupy, přidávejte mu zhruba šest týdnů do krmiva Fitmin SRST. Když bude mít problémy s pohybem, tak mu přidávejte Fitmin KLOUBY. Když bude mít problém s imunitou, bude několikrát za sebou nemocný nebo se bude zotavovat po nějakém operačním zákroku, tak přidávejte Fitmin VITAREGEN. Bude-li mít problém se zažíváním, tak přidávejte Fitmin GASTRO.

Fitmin

V prvom rade vas pozdravujem a chcel by som vyslovit velku spokojnost z vasou internetovou strankou, nachadzam tu vela uzitocnych rad. No hlavne sa chcem informovat o mojej objednavke krmiva pre psov FITMIN MEDIUM PERFORMANCE asi pred tyzdnom som si u vas cez internetovy obchod objednal 2x 15kg spominaneho krmiva. Ci nenastal nieaky problem v tom ze objednavka smeruj na Slovensko. Chapem ze preprava z CZ do SR nieje taka rychla ale aj tak by som sa chcel informovat ci mozem z dodanim daneho krmiva pocitat. A mozem za vas tovar zaplatit eur.alebo ceskou korunou? vopred vam velmi pekne dakujem za skoru odpoved

Anonym

2009-02-09 09:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Zařídil jsem, aby Vás kontaktoval příslušný referent. Na Slovensko zatím krmiva neposíláme, je to v řešení. Krmivo si ale můžete na Slovensku koupit, například v Liptovském Mikuláši. Fitmin lze na Slovensku koupit na mnoha místech.

Fitmin

Dobrý den, máme štěně J. R.teriéra 4 měsíce, mění zuby. Začali jí růst druhé horní řezáky, ale první stále nevypadli. Měli bychom počkat, nebo to začít řešit? Děkuji

Anonym

2009-02-08 02:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Raději počkejte. Kdyby jí to hodně bolelo, můžete přebytečný kinklající se zub vytáhnout sama. Pokud si nevěříte, běžte raději k veterináři, ten si s tím hravě poradí. Přezubování ve čtyřech měsících věku je běžná záležitost.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, začala jsem krmit Fitminem puppy a nevím jestli to má s tímto krmivem něco společného, ale pes mi začal hrozně línat a má hodně lupů. Je možné, že to souvisí s krmivem, že mu něco chybí ve stravě? Děkuji za odpověď Zdenka

Anonym

2009-02-02 10:02
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
U každého psa je línání individuální záležitostí. Právě ve čtyřech měsících věku některá štěňata již začínají línat. Do té doby mají štěněčí srst. Říká se, že štěně by se nemělo koupat šampónem nebo nějakým ˇodmašťujícím mýdlem alespoň do čtyřech měsíců. Mohlo by nastydnout. Po výměně srsti už je situace trochu lepší. Navíc se k výměně srsti může přidružit výměna zubů, venku mráz a nějaký stres a línání může být poměrně intenzivní. Dokud se však nezačnou na těle štěněte objevovat úplně vylysalá místa velikosti jako dlaň, a štěně se nedrbe, není nutné se nad tím příliš pozastavovat. Pro jistotu ale můžete jít na kontrolu k veterináři a požádat ho o vyšetření. Já bych doporučil zakoupit krmný doplněk Fitmin Srst a podávat ho štěněti po dobu šesti týdnů. Urychlí se tím obnova srsti a s velkou pravděpodobností bude mít srst i kůže lepší kvalitu. To souvisí i s těmi lupy. Zlepší se i kvalita kůže.

Fitmin