VĚRNOSTNÍ PROGRAM JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

1 ... 28 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 82 ... 109
Dobrý den, mám 5-ti letého valacha ČT, potřebovala bych pro něj krmení, které by mu pomohlo zvýšit hmotnost. Dozvěděla jsem se, že dobré jsou rýžové otruby, ty by měly obsahovat granule Formula Reformer, ale ve vaší nabídce je nemohu najít. Vyrábí tedy vaše firma tyto granule nebo nějaké jiné, které obsahují rýžové otruby?? Děkuji Štundlová

Anonym

2009-06-04 11:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Doplňkové krmivo Formula REFORMER distribujeme přímo konkrétním zákazníkům a není to výrobek určený pro celoplošnou distribiční síť. V případě zájmu o stabilizované a o vápník obohacené rýžové otruby, nás musíte kontaktovat telefonem nebo e-mailem. Kontakt na výživáře pana Dušánka je 777552275.

Fitmin

Dobrý den, máme 11. letou fenu bígla a teď měla problémy s játrama, léčbu prodělala a měla by začít dostávat normální granule. Našla jsem nové granule Fitmin Sensitive, byli by vhodné? Děkuji

Anonym

2009-06-04 02:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Krmivo Fitmin Senzitive není určeno pro jaterní dietu, ale jako krmivo po ukončení jaterní diety by mohlo být vhodné.

Fitmin

Dobrý den, ráda bych přešla na Fitmin (na doporučení jiných majitelů). Aktuálně krmím Brit. Mám fenku NO - 2,5 měsíce - jak nejlíp změnit značku? Přejít postupně po dobu několika dní nebo rovnou výměnou granulí? Děkuji.

Anonym

2009-06-04 11:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Postupný přechod, minimálně třídenní, je nezbytný. I rychlý přechod z jednoho krmiva může u některých jedinců proběhnout naprosto bez problémů, ale proč toto riziko postupovat? Někdy může rychlý přechod způsobit dietetické potíže trvající několik dnů i týdnů.

Fitmin

Dobrý den, mám šestnáctiměsíčního švýcarského ovčáka a přecházím na fitmin. Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti z krmením fitminu tomuto plemeni a jestle mi nebude "rezatět" - kolik obsahuje fitmin betakarotenu a pod. Děkuji

Anonym

2009-06-03 01:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Mám informace od několika majitelů bílých švýcarských ovčáků, kteří krmili nebo krmí Fitmin. Rezatění srsti se u nich neprojevilo. Krmiva Fitmin betakaroten obsahují, ale v betakarotenu to není. Již jsme o tom v naší poradně psali.

Fitmin

Dobrý den, ještě doplňkový dotaz k fitmincím. Kolik jich můžu použít na jeden nákup? Je to omezeno nějakým množstvím? Děkuji

Anonym

2009-06-03 08:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Nákup není množstvím fitmincí omezen.

Fitmin

Dobrý den obracím se na vás s dotazem ohledně štěněte jagdterierra. Od mala dostával granule pedigree junior cca v 5 měsících jsem se dozvěděl že nejsou pro psa dobré jak všichni říkaly . Tak jsem zakoupil vaše Granule Junior pro malá plemena pes granule žere bez problémů ale problém je s trusem od té doby co je dostává (cca 14 dní ) má pořád napůl průjem předtím bylo vše v pořádku a nevím kde hledat chybu. Díky za odpověď.

Anonym

2009-06-02 09:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Průjem může mít mnoho příčin. Měl by se však také léčit. Zkuste dát psovi krátkou hladovku a dietu. Přesně dle návodů, které již byly na tomto fóru zveřejněny. Přemýšlejte, kde se mohla stát chyba, třeba jste přešel z jednoho krmiva na druhý bez návykového období. Metabolizmus psa se pak rozhodil a náprava může trvat i velmi dlouho.

Fitmin

Mám 11letého ovčáka již 3měsíce dopadá na zadní nohy ujde 3kroky a musí si lehnout, má problémy stát i při jídle. Naordinovali nám Movalis na bolest a bere vitamíny Biocal plus, ale nelepší se to. Zdá se ,že ho bolí i když ho češu přes zadní část, protože se nenechá a zakňučí. Můžou mu pomoct nějaká antibiotika?Je mě jedno kolik to bude stát ,ale mohu mu nějak pomoci?

Anonym

2009-05-31 07:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Antibiotika v žádném případě nepomohou. Pokud má silnou dysplazii kyčelního kloubu, a to je pravděpodobné, lze bolesti opravdu jen trochu zmírnit kloubní výživou a vytvořením prostředí, kde žije. Zkuste koupit Fitmin KLOUBY forte a podávejte ho v té nejvyšší doporučené dávce, tedy 4 až 5 tablet denně. Umožněte, aby pes ležel na měkkém a nemusel klouby namáhat, např. chůzí ze schodů a podobně.

Fitmin

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat, jaké krmivo je nejvhodnější pro 4.měsíční fenku Bíleho svýcarského ovčáka. Nevím jesti řadu medium či maxi. Oba její rodiče mají DKK 1/1 a v dospělosti važí 28 - 37kg. Děkuji J.

Anonym

2009-05-28 12:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Já bych v tomto případě doporučil zvolit řadu Medium.

Fitmin

Dobrý den, mám prosbu. Mám 16ti letou kobylu, ve výborné kondici a zdraví, již půl roku ji nejezdím. Snažím se ji připustit, ale máme problém s udržením plodu, vždy dobře zabřezne, ale po 3-4 týdnech plod vstřebá. Vypadá velmi dobře a spokojeně, celý den je na pastvě s koňma. Ráda bych věděla, zda je nějaký doplněk nebo lék, kterým bychom mohli březost a plod podpořit. Zatím nikdy hříbě neměla. Děkuji moc. Zdravím Ivana

Anonym

2009-05-28 10:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Podle informací, které uvádíte ve formuláři, nevidím problém v krmné dávce. Uvádíte, že mimo jiné, používáte min-vit doplněk GLOBAL. Fitmin GLOBAL je sestaven právě pro podporu plodnosti chovných klisen s vyšším obsahem vitamínu E, a stopových prvků v chelátové vazbě. Pro řešení problému by měla kobyla prodělat komplexní vyšetření porodních cest specializovaným veterinářem. Problém se krmnými doplňky pravděpodobně nedá řešit, ale kvalitními doplňky můžete veterinární léčbu podpořit.

Fitmin

Dobrý den, mám tříletého německého ovčáka, který trpí dysplazií kyčelního kloubu, chtěla bych se zeptat, zda máte nějaké krmivo které by této nemoci mohlo alespoň trošku pomoct, a pokud ano, mohli byste mi zaslat nějaké vzorky? Pejsek je totiž velice vybíravý, tak nejdříve musím otestovat, zda mu chutná :-) Děkuji, B.

Anonym

2009-05-28 10:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Řada Maxi obsahuje chondroprotektiva. Pokud tedy budete krmit Fitmin Maxi Maintenance, mohlo by se psovi trochu ulevit. Když mu toto krmivo nebude chutnat, můžete krmit jiným a přidávat přípravek, který také vyrábíme, a to Fitmin KLOUBY. Návody na dávkování krmiv i přípravků jsou na obalech nebo na našich WEB stránkách. Pokud neznáme Vaši adresu, nemůžeme Vám nic poslat. Pokud nechcete svoji adresu zveřejňovat, napište na mou soukromou rloucka@volny.cz a já to zařídím.

Fitmin

Dobrý den máme 4 měsíční štěně křížence středního plemene. Před týdnem se zhoršil v jídle. Musíme ho skoro nutit. Krmíme granulemi, které mu máčíme a dochucujeme (samotné je nechce). Teď však už nechce ani to... Nevím, zda je to jen jeho rozmar, nebo je jiný důvod. Nechutenství začalo po odčervení (jestli to může mít souvislost) Zuby se zatím viditelně neprořezávají a změna chování také žádná není...zajímalo by mě, zda je dobré nechávat takto malé štěně vyhladovět. Nebo máme být trpěliví a čekat... Děkuji

Anonym

2009-05-27 08:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
NOrmální to není. Doporučuji zajít k veterináři na vyšetření. Chyba by mohla být i v krmivu. Pytel byl třeba špatně skladovaný. Zkuste nový pytel nebo změnu krmiva. My granule máčíme jen malým štěňatům. Odčervení by mohlo hrát určitou roli.

Fitmin

Dobrý den, mám 3 a půl měsíční štěně border kolie. Krmíme fitminem. Rád bych věděl, kolik by měl v tomto věku vážit a jaký má být přírůstek. Není moc velký jedlík, tak abychom něco nezanedbali. Moc děkuji za vaši odpověď

Anonym

2009-05-27 08:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Také máme border kolie. Přiznám se však, že v tomto věku jsem je snad nevážil. Hmotnosti zaznamenáváme od narození po týdnu až do 6 až sedmého týdne. Pak již ne. Už jsme na Fitminu odchovali hodně štěňat, ale nikdy jsme se nesetkali s tím, že by dospívající štěně nežralo. Když je zdravé, má také chuť k žrádlu. Border kolie ale obecně docela málo žerou. Mají výborný metabolismus. Pokud je štěně veselé a hravé, je vše v pořádku. S vážením si nedělejte starosti. Přírůstky se sledují jen u opravdu malých štěňat.

Fitmin

Dobrý večer prosím o radu, mám 12letého A1/1 plnokrevný valach sloní nožka a je strasně pohublí,dostává seno jablka, chleba, oves už ne je to tezké na nohy už nesportuje je jen tak na to domácí tapání,tak pastvina tráva a ječmen ,kukuricny srot, ale je stále hubený a slabí co mu mám ještě dávat aby nabyl a neublížilo to aj nožce? Děkuji

Anonym

2009-05-26 11:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
1) vhodný doplněk je Herbs REGENERATION, který obsahuje ostropestřec mariánský pro regeneraci jaterní tkáně zatížené proběhlým zánětem v noze, dále obsahuje probiotika pro zlepšení vnitřního prostření trávicího traktu, trávení a zvýšení využitelnosti živin. 2) je třeba pro ulehčení metabolismu používat namísto obilních šrotů dobře stravitelná krmiva, např.extrudovaný Fitmin COMPLETE v denní dávce cca 1,5 kg, nebo 0,5 kg Fitmin OPTI a vhodný min-vit doplněk.např, EQUIMIN. Kvalitní luční seno je základ a pár jablek nebo mrkve mu určitě neublíží.

Fitmin

Dobrý den, také mám doma 15 fitmincí, ale zatím jsem neobjevila v Jičíně a okolí obchod, kde by je brali. Všichni na mně koukají jako na blázna co to vlastně po nich chci. Je v této oblasti nějaký obchod kde se dají uplatnit?

Anonym

2009-05-26 06:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Uplatnit je můžete v prodejně Miloš Zajíc, Hořice v Podkrkonoší, 731575433. Můžete se ale domluvit v prodejně Dibaqu a pani Pinkasovou obj@dibaq.cz.

Fitmin

Dobrý den, ráda bych si přes i-obchod objednala produkt Fitmin medium light pro mého psa na zkoušku, ale chtěla bych se zeptat, zda se může uplatnit sleva v podobě fitmincí, mám tři, i když nakupuji přes i-obchod a jak se sleva uplatňuje?Děkuji

Anonym

2009-05-25 04:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Ve výjimečných případech na požádání a po dohodě s pani Pinkasovou na prodejně lze poslat fitmince na prodejnu a jejich hodnota bude z celkové ceny odjednávky odečtena. Email adresa je obj@dibaq.cz. O vzorky si napište přímo na tuto adresu.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká je orientační dávka vojtěškové senáže pro koně/den přes zimní období s možností příkrmu lučního sena. Děkuji.

Anonym

2009-05-25 01:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
U senáže je podstaný obsah sušiny a tedy skutečný obsah živin. Vojtěška je bohatá nejen na obsah dusíkatých látek, ale i na vápník. Proto pro optimalizaci krmné dávky je vhodné znát obsah NL a základních minerálů. Při sestavení krmné dávky pro dospělého ČT o hmotnosti 600 kg v lehké práci lze použít např. 6 kg vojtěškové senáže o sušině 70%, 4 kg lučního sena, 2 kg jádra a min-vit doplněk. Pro dorovnání poměru Ca : P je vhodné do této krmné dávky zařadit 1 kg pšeničných otrub.

Fitmin

Dobrý den, není zde uveden kontak na případné dotazy Fitmin klubu. Zeptám se tedy prostřednictvím Vaší poradny. Nedávno jsem se zaregistrovala do Fitmin klubu, přišel mi úvodní dopis a Fitmin mince. Bohužel jsem, ale zjistila, že síť v okresu Liberec, kde je možné toto krmivo zakoupit je velice řídká a prodejny, kde lze platit právě zmíněnými fitmincemi je ještě méně. Na celý okres Liberec pouze jedna. Chtěla jsem se zeptat, jestli je šance, že se toto do budoucna zlepší. Děkuji za odpověď.

Anonym

2009-05-20 02:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Na provozní otázky se můžete ptát i zde. Pokud nebudu vědět, předám dotaz odpovědné osobě a ta odpoví. <p> Na zvýšení počtu prodejen, které mají s Dibaqem smlouvu na odebírání fitmincí, se pracuje. Je to práce distribuční sítě. Prodejny postupně přibývají. Trochu horší je to zatím s obnovou WEB stránek, v tomto směru se nedělá po každé nové smlouvě.<p> Měl bych radu. Zkuste služby podnikové prodejny, která provozuje internetový obchod. Když se zaregistrujete a objednáte si požadované množství krmiva, nemusíte platit poštovné a sleva za fitmince se Vám odečte z ceny. Vždy podle druhu členství, za standardní já říkám bronzové 5 %, za stříbrné 10 % a za zlaté 15 %. Ve výjimečných případech na požádání a po dohodě lze pak poslat fitmince a jejich hodnota bude z celkové ceny odjednávky odečtena.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak by měla vypadat ideální krmná dávka pro dvouletého valacha shagya-araba (bez zátěže, pouze výběh, na noc v boxu). Momentálně krmen 1 kg šrotovaného ječmene a 1 kg šrot. pšenice, senem nebo vojtěškou(střídavě - dle dodávky) cca 8 - 10kg, vitamíny a minerály pro hříbata a mladé koně. Vše je rozděleno do 2 dávek + na noc solný líz. K dispozici mám výše uvedené suroviny.

Anonym

2009-05-19 02:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Zásadní rozdíl ve výživě je mezi 10 kg lučním senem a 10 kg vojtěškovým senem a to hlavně v příjmu množství dusíkatých a minerálních látek. 1é kg lučního sena pokrývá potřebu energie i bílkovin 2-letého shagya araba, ale 10 kg vojtěškového sena dodá 120% potřeby energie, 220% potřeby bílkovin, přes 270% potřeby vápníku a 250% potřeby hořčíku. Vyvážená minerální výživa je velmi důležitá, zvláště u mladých zvířat. Vhodná dávka může být sestavena z 3 kg vojtěškové seno, 4 kg luční seno, 2 kg jádra ( když ječmen, tak vařený nebo na hrubo štotovaný) a min-vit doplněk pro mladé koně, např. Fitmin BALANCE v denní dávce 100 gramů a volný přístup k solnému lizu.

Fitmin

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, potřebovala bych poradit jak správně krmit březí kobylu. Doma mám kobylku čt 18 let v 6. měsíci březosti, mohl byste mi poradit jak nejlépe krmit. Nyní dostává 4 l ovsa, 2l otrub, vitamíny, gelatinhorse. Přemýšlela jsem o sladovém květu nebo cukrovarských řízcích děkuji moc za odpově´D

Anonym

2009-05-17 01:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Potřeba živin 18-ti leté klisny ČT, ve druhém trimestru březosti, o hmotnosti 620 kg je cca 1000 g dusíkatých látek ( proteinu),100 MJ energie, 47 g vápníku, 31 g fosforu, 12 g hořčíku, atd. Při vaší krmné dávce 12 kg lučního sena, 10 kg zeleného krmení,skoro 2,5 kg ovsa a 1/4 kg otrub jí dodáte 1800 g dusíkaých látek (180% potřeby), 145 MJ energie (145% potřeby), 100g vápníku ( 220%), 50g fosforu (170%), 30g hořčíku ( 250% potřeby). Záleží na skutečném obsahu živin v objemném krmivu, ale předpokládám, že kobyla z nadbytku příjmu energie i bílkovin bude dost tlustá. Překrmováním březí klisny hrozí i vývojové vady plodu, respektive narozeného hříběte hlavně na pohybovém aparátu. Také nevím, jak dostatečně doplní potřebu spopových prvků vámi podávaný doplněk. Jestli nemám pravdu a kobyla není tlustá, tak má krmnou dávku nevyváženou a je třeba ji lépe spočítat. To znamená nechat si udělat rozboz objemného krmiva na živiny a komerčními krmivy dávku zoptimalizovat. Jinak snižte dávku sena na cca 10 kg, jádro na 2 kg a podávejte doplněk určený pro chovné klisny, z naší nabídky např. EQIUMIN nebo Fitmin GLOBAL. Ve třetím trimestru březosti zvyšte dávku jádra cca o 1 kilo. Podstaná změna krmné dávky nastane po porodu, kdy matka potřebuje více živin na produkci mléka a dávka sena může být cca 12 kg a 5 kg jádra. Váš návrh na přídavek doplňkových krmiv není při této krmné dávce vhodný. Sladový květ obsahuje 270 g dusíkatých látek v 1 kg a řepné řízky jsou sice zdroj kvalitní vlákniny, ale musí se před krmením máčet a tak příprava krmné dávky může být trochu časově náročnější.

Fitmin

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké granule od Fitmin bychom našemu Americkému buldokovi měli koupit. Je mu rok a sedm měsíců, váží 41 kg. Prozatím jsme kupovali Pro Plan, ale poslední dobou pes granule nechce, tak bychom rádi zkusili změnu. Mohli by jste nám tedy poradit, jaké granule bychom mu měli koupit? Děkuji za odpověď, s pozdravem

Anonym

2009-05-14 09:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Můžete mu koupit Fitmin Maxi Maintenance. Třeba mu bude více chutnat. Pozor ale na přechod z jednoho krmiva na druhé. Měl by být pozvolný, několikadenní. Chutě psa se řídí zvláštními pravidly. Některý pes si rychle zvykne na nové krmivo, respektive chutná mu vždy víc jiné krmivo než právě dostává. Naštěstí těchto, já říkám, vybíravých či rozmazlených psů je méně. Většina psů si na nové krmivo musí zvykat delší dobu. Změnu kondice vlivem krmiva lze pozorovat nejdříve za 14 dnů, většinou však až za jeden měsíc.

Fitmin

Dobrý den, prosím o zodpovězení dotazu. Mám valáška, letos 18 let, kříženec hucula. Před dvěma lety začal mít problém se zadníma nohama. Pokud vyvinul rychleší pohyb, jako by ho zadní noha ve spěnce neposlouchala. V klusu byl znatelný nepravidelný pohyb. Veterinárním lékařem bylo diagnistikováno uvolnění vazu ve spěnkovém kloubu. Začala jsem podávat Chondro pony. Po cca. 2 měsících bylo vidět značné zlepšení. Teď se problém opakuje. Takže znovu podávám Chondro. Jak postupovat, aby se vazy udržovaly v co nejlepším stavu a předcházelo se těmto problémům. Koník je využívám pouze k rekreaci asi dvakrát týdně. Jinak je přes den na pastvě, v noci ve stáji. Děkuji mockrát za odpověď. S pozdravem. Hejlová

Anonym

2009-05-14 03:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Lépe vám jistě poradí specializovaný veterinář po řádném vyšetření problému. Kvalitní doplňky kloubní výživy jsou jistě dobrou doplňkovou terapií, ale stejně důležitý je správný management, pořípadě zpevňující bandáž přes spěnkový kloub.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych poprosit o krmivo na vyzkoušení pro našeho kocoura, kastráta. Převážně žije v bytě kde nemá moc pohybu, o víkendech pak běhá na chalupě. Mnoho toho neskonzujume, je dost vybíravý (nejí ryby atd.), a než by snědl něco co mu "nevoní" radši bude hlady. Dozvěděla jsem se, že krmiva Whiskas patří snad k nejhorším možným a ráda bych vyzkoušela krmivo, které by našemu kocourovi vyhovovalo (zkoušeli jsme i Purina krmivo, které patří mezi jedno z lepších ale kocour nám granule této značky odmítal, zvláštní je že "kapsičky" jedl normálně), bohužel nikde v obchodech jsem Vaše výrobky nenašla, bude brzy nějaká možnost objednání přes internet? Tip na Vaše krmiva jsem dostala od veterináře. Adresa pro zaslání je: Kamila Ujhelyiová Průběžná 2503/38 370 04 České Budějovice Předem moc děkuji.

Anonym

2009-05-13 11:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Požádám, aby Vám poslali vzorky krmiv pro kočky na vyzkoušení. Snad bude některé krmivo té Vaší vybíravé kočičce chutnat. Podívejte se na WEB stránky www.fitmin.cz vpravo dole více informací a klikněte na prodejny. Tam si můžete zjistit, ve kterých prodejnách ve Vašem regionu krmiva se značkou Fitmin nebo Dibaq prodávají. Případně se můžete domluvit přímo s pani Pinkasovou z podnikové prodejny, aby Vám krmivo zaslala prostřednictvím e-obchodu.

Fitmin

Zdravím, Potřebuji radu zda-li mé KD pro kobylu A1/1 , 7 letou , není obsahově nevyvážená na bílkovinu...dostáva ráno : 0,5kg oves cisty, odpoledne : 1,3 granuli Schaumann, vecer : 2,5 kg granuli + pivovarske kvasnice 50g na den, s tim ze seno je 7-9kg na den + slaman adlibido a voda taktez neomezená. Chci nyní ke stávající KD dodat i sladový květ na chutnění krmiva ale chci předejít následnému rozházení mineral. a vitamin. kompontů které jsou obsahově jak v granulích tak v kvasnicích i k slaďáku, jsou to obě vysoké bílkovinné přísady ( chci se vyvarovat laminitidě) Trénink má dostačující týdně 3krát -5 krát prokládání jízdárny + terén + lonž...doufám že se neurazíte že jsem psala zde a nejedná seo Vaši značku , chci se poradit s nějkým schopným krmivářem. Děkuji mockrát předem za ochotu a čas strávený nad mým dotazem Lucie Štěrbová

Anonym

2009-05-12 10:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Protože jste neuvedla, konkrétně kterou směsí krmíte, neznám obsah dusíkatých látek a ostaních živin a tak Vám nemohu dobře odpovědět. 7 letý plnokrevník o hmotnosti 520 kg, pro lehkou zátěž potřebuje do 800 g NL (bílkovin) a pro střední zátěž 870 g NL. V seně se obsah NL liší podle kvality sena i jeho složení, ale počítejte okolo 80 gramů NL v 1 kg. V 9 kg sena dodáte 720 gramů, v 0,5 kg ovsa okolo 60 gramů NL. I bez granulí můžete být okolo 800 g, tedy skoro na 100% potřeby. A k tomu přidáte 4 kg granulí ( obsah NL je uveden na etiketě, tak si to lehce spočítáte). Dále neznám složení ostatních živin, minerálních látek a vitamínů, ale přídavkem cca 100 gramů kvasnic a 100 g sladového květu na zchutnění( také vysoce bílkovinný koncentrát s obsahem 270 g/kg NL), nic nepokazíte.

Fitmin

Ahoj, mám 5 kočiček a 2 ovčáky, chci se zeptat, jestli posítáte na vyzkoušení vzorky zdarma?. jestli ano, zešlete nám vzorky? Já i ta moje chlupatá bříška děkujou. :)

Anonym

2009-05-07 11:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pošleme vzorky jak pro psa, tak pro kočku. Napište jak jsou velcí, resp. plemeno, jaký je jejich věk a jakou jim poskytujete aktivitu. Nezapomeňte napsat na jakou adresu máme vzorky poslat.

Fitmin

Dobrý den. Mám kobylu 20.let.Čt. Poslední dobou jde s váhou dolu, přitom v zimě byla pěkně kulatá. Seno jí dávám co hrdlo ráčí, ráno oves 1kg,0.5kg kuk.šrotu, vitaminy a to samé večer. Teď jsem koupila pivovarské kvasnice, ať přibere, ale nechce mi žrát ani je . Vím, že si koně na ně musí nejprv zvyknout, ale jen to trochu popráším a už to nechce. A poslední dobou nechává aj seno. Odčervená je, zuby jsme dělaly před 14.dní, pastvu má a chodí tak 4 krát do tejdne. Prosím vás o radu jak by mohla jinak nabrat než z těch kvasnic. Mockrát děkuji

Anonym

2009-05-05 06:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Asi by bylo vhodné udělat kobyle regenerační kůru bylinnou směsí Herbs regeneration, která obsahuje i probiotika na podporu trávení. Denní dávka je 40 gramů, balení 2 kg, tedy celková kůra na 50 dní. U 20-ti leté kobyly je také důležité soustředit se na starvitelnost a využitelnost krmiva a nahradil bych poměrnou část jádra extrudovanou směsí Fitmin OPTI v denní dávce 0,75 kg. Jestli dostává min-vit doplněk, tak lze zlepšit kondici ještě přídavkem rýžových otrub ( Formula REFORMER) v denní dávce cca 0,5 kg.

Fitmin