VĚRNOSTNÍ PROGRAM JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

1 ... 28 ... 54 55 56 57 58 59 60 ... 82 ... 109
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak mohu čárkové kody proměnit za fitmince - jde to nějak přes internet nebo to musím někam posílat? Moc děkuji za odpověď.

Anonym

2009-08-11 10:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Přes intenet to nejde. Kódy je třeba poslat na firmu Dibaq. Podrobnější instrukce jsou na WEB stránkách.

Fitmin

Prosím o pomoc s vyvážením KD pro 160cm velkou klisnu matka A 1/1 otec welsch cob.Žila jako divoký kůň na pastvinách. V zimě se tam přikrmovalo travní senáží. Bývá celodenně ve výběhu na noc v boxe. Začíná se obsedat. Zatím jí třikrát denně krmím vojtěškotrávou na zeleno promýchanou krmnou slámou. K dispozici má solný liz který ignoruje.. Do strouhané řepy jí mýchám biotin. Máme nasušenou vojtěškotrávu s hybridním jílkem a kostřavou i čisté luční seno, teď je nekrmíme. Kobylka je hodně citlivá a temperamentní. Má plochá kopyta která praskají a lámou se. Je pozdní nehotová. Potřebuje nasvalit.

Anonym

2009-08-11 12:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro nasvalení se používají bílkovinné koncentráty s přídavkem syntetických aminokyselin, nebo stabilizované rýžové otruby. Ale nemyslím si, že je to váš případ. Vojtěškotráva je sama o sobě bílkovinné krmivo, i když záleží v jaké poměru je míchána s krmnou slámou. Nasvalení také souvisí se způsobem tréninku a intenzitou práce. Co mi v krmné dávce chybí je min-vit. doplněk. Následek je mimo jiné kvalita kopyta. Citlivot, tremperament a nedospatetčné osvalení ( vyhublost?) může souviset s pastevním odchovem a postavením ve stádě. Může to být i následek stresu a projev žaludečních vředů, nebo začervení. Nejdříve začněte přidávat min-vit doplněk např. Dibaq MULTI ( dříve EQUIMIN) v denní dávce 80-100 g. Pro zkvalitnění kopyta stále přidávejte biotin. Pro nasvalení by bylo doře znát živinové složení vojtěško trávy ( NL, Ca, P,Mg)a podle toho krmnou dávku upravit. V případě krmení lučním senem lze přidávat např. 0,75 kg Fitmin OPTI a 100 g Dibaq MULTI.

Fitmin

Dobrý den, Chtěla bych Vás požádat o radu a pomoc. Mám 10ti letou kobylu ČT na parkury. Prosím Vás o složení KD. Kobyla má 2 krát týdně drezurní trénink, 1 krát skokový trénink, 2 krát týdně jde na 1-3 hodinovou vyjížďku, 1 krát týdně pracuje pod jezdkyní na jízdárně ( někdy klus, někdy cval, jindy drezuru ) a 1 krát týdně má volno. Do výběhu chodí s ostatními koňmi denně asi na 5-6 hodin. Z čeho by se její KD měla optimálně skládat. Nějaké krmivo se do stáje dováží, ale já jsem ochotná a schopná jí přikoupit vše, co je pro ní potřebné. Děkuji za radu Siváková

Anonym

2009-08-07 10:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Jak doporučuji v předchozích dotazech, jedna možnost je podávat Fitmin COMPLETE v dávce 2 kg- 2,5 kg a podle intenzity tréninku přidávat Fitmin ENERGY do dávky 1 - 1,5 kg. Tak například krmí ing. Petr Eim koně PUERTO RICO Fitmin, který sotěží v parkurovém skákání v obtížnosti ST - T. Kvalitnější krmnou dávku lze sestavit z cca 8 kg lučního sena, 3 kg ovsa, 0,5 kg Fitmin OPTI, podle intenzity práce do 2 kg Fitmin ENERGY a min-vit doplněk pro sportovní koně 100 g Fitmin PROFI. Po intenzivní práci přídavek elektrolytu, např Fitmin ELECTROLYT. Vyšší kvalita spočívá v přídavku min-vit doplňku, který obsahuje vyšší zastoupení organicky vázaných stopových prvků ( Fe, Mn, Zn, Se, Cu) v chelátové vazbě, dále živou kvasinkovou kulturu Sacharomyces cerevisiae, vyvazovač mykotoxinů a zdroj nukleotidů pro podporu imunity.

Fitmin

Dobrý den, máme dvouměsíční štěně rotvajlera a jako krmivo používáme Fitmin Maxi Puppy. S ohledem na skutečnost, že toto plemeno je v dospělosti náchylné na kloubní problémy, zvažujeme, zda již od tohoto věku štěněte používat doplňky pro výživu kloubů, nebo s tím začít později. Děkujeme za Vaši odpověď.

Anonym

2009-08-06 03:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Doporučuji s kloubní výživou začít až v pěti měsících věku psa. To se obvykle přechází na Fitmin Maxi Junior, což je krmivo, které v malém množství již chondroprotektiva obsahuje. Pokud by pes jevil nějaké nedostatky v chůzi nebo začal kulhat, tak ke krmivu Junior můžete ještě přidávat přípravek Fitmin Klouby, ale maximálně jen jedno balení a pak přestat. Znovu lze přípravek na klouby použít až tak za zhruba 5 měsíců.

Fitmin

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je běžné zvracení štěněte asi tak jednou za dva dny. Dostává ráno kapsičku pedigree, v poledne granulky, odpoledne vývar s masem a zeleninou a večer granulky. Jedná se o křížence-má 10 týdnů, váží 4 kg. Je hodně aktivní, ani po jídle moc neodpočívá. Na procházce baští trávu a sem tam i nějaké hovínko. Zvratky je po sobě ochoten zbaštit. Máme dávat jen granulky nebo zmenšit porce nebo je nevyhnutelná návštěva veterináře? A ještě jsem chtěla poprosit o vzorek granulí pro štěně , případně i o radu, zda existuje nějaký doplněk stravy, který by nám pomohl proti zvracení. Mnohokrát děkuji Stanislava Mikešová, Pňovice 15, 78312 Pńovice

Anonym

2009-08-05 04:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Štěňata často sežerou co ve svém okolí najdou a pak to vyzvrací. Není na tom nic špatného. U některých je to zvláště v tomto věku běžná záležitost. Já nejsem moc příznivcem střídání krmiv a to i během dne. Možná by se trávení štěněte zlepšilo, kdyby dostávalo třikrát nebo čtyřikrát denně granule, případně doplněné kapsičkou nebo vývarem tzv. na doražení nebo chcete-li pro radost. Obecný doplněk stravy, který by nám pomohl proti zvracení, neznám. Vždy jde o konkrétní záležitost když psovi něco chybí nebo na uklidnění zažívacího traktu. Pro ten účel lze použít i odvary, které se pro uklidnění používají i u člověka. V tomto případě ale myslím, že to není třeba. Pokud by se stav výrazně zhoršil, pak je dobré zajít k veterináři. Vzorek granulí pro štěně pošleme.

Fitmin

dobrý den, můj dotaz se týká detoxikace koně, z různých důvodů jsme přesvědčená že pročištění, tak jako u lidí, má bezesporu příznivý vliv na koňský organismus. K tomu jsem si vybrala Váš přípravek Fitmin HERBS REGENERATION a chtěla bych porosit o radu jaké vaše krmivo je vhodné k náhradě jadrné stravy. Mám v plánu úplně vysadit denní dávku ovsa, ale i přesto dosáhnout toho aby měl kůň vyváženou stravu a dostatek vitamínů. předem moc děkuji :-)

Anonym

2009-08-04 09:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Ano, Herbs REGENERATION je sestavený, chcete-li pro pročištění organismu, nebo-li pro regeneraci jaterní tkáně a obsaženými živými kvasinkami pro podporu bakteriálního trávení ve slepém a tlustém střevě a obsahem nukleotidů pro zlepšení imunity. Pro 13-ti letého koně ČT, využívaného pro drezury stupně Z, je vhodné k cca 8 kg lučního sena přidávat dobře stravitelné, extrudované krmivo Fitmin COMPLETE v denní dávce 2 kg. Krmnou dávku lze sestavit i s podílem ovsa, ale nevím jestli je váš kůň nervově vyrovnaný a přiměřená dávka ovsa ho neovlivní nebo jesti je lepší oves nedávat a soustředit se na trenink na klidném a vyrovnaném koni s dostatkem energie pro požadovanou úlohu.

Fitmin

Krmivo Fitmin nám opravdu vyhovuje po všech stránkách. Psi jsou po něm vitální, čilí, jen by mě zajímalo jak to je se stravitelností, protože toho odpadu je tedy opravdu hodně.

Anonym

2009-08-04 08:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pes prostě vlákninu potřebuje. Nebojte se, není jí tam zase až tak moc. Stravitelnost sušiny a živin všech krmiv značky Fitmin jsme již několikrát během posledních šesti let ověřovali v tzv. in vivo bilančních pokusech přímo na psech plemene border kolie a také s použitím markeru oxidu chromitého a mohu říci, že byla v mezích norem. Porovnávali jsme i stravitelnost granulí některých konkurenčních firem. Byla srovnatelná.

Fitmin

Dobry den, vlastnime 6ti leteho valaska, je to krizenec (typ pony) a ma 140 cm v kohoutku. Chteli bychom se zeptat , jaka ma byt jeho krmna davka. Trenujeme 3x tydne na enduranci a jinak vyjizdky, prace na jizdarne. Na zavody jezdime pres letni sezonu 1x za mesic, pripadne za 14 dni. Na zavodech jezdime vzdalenosti 40 - 70 km. Zadne zdravotni problemy nema. K trave a senu dostaval oves a otruby. Dekuji Kopecká L.

Anonym

2009-08-02 01:08
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Oves a otruby jsou pro sportovně využívaného koně málo. Ve formuláři uvádíte, že přidáváte min.-vit.doplněk, ale ne konkrétně jaký. 40 - 70 km vytrvalostní jízdy je i pro trénovaného koně intenzivní zátěž a je třeba podávat koncentrovaná a dobře stravitelná krmiva s dostatkem lehce využitelné energie. Důležitá je i minerálně vitaminová výživa a kvalitní elektrolyty. Pro 6 -ti letého malého koně o hmotnosti cca 380 kg v přípravě na endurance může být jedna varianta krmné dávky sestavena z 7 kg lučního sena, 2 kg Fitmin COMPLETE a po práci je vhodný doplněk Fitmin ELECTROLYT, pro rychlejší regeneraci obohacený o antioxidanty selen a vit. E, v dávce 60 g. Podle kondice lze přidat ještě během sportovní sezóny cca 0,5 kg Fitmin ENERGY. Druhá varianta může být k 7 kg sena přídavek 1 kg ovsa, 0,5 kg Fitmin OPTI, 0,5 kg Fitmin ENERGY a po práci 60 g Fitmin ELECTROLYT. V obou variantách zajistit volný přístup k solnému lizu. ( Jestli chcete dávat otruby, tak jenom pro zchutnění v dávce do 0,5 kg)

Fitmin

Dobrý den, můžete mi prosím Vás poradit čím mám krmit štěně berns.sal.pejska. Dnes má 2.měs a jedeme si pro něj. Nechci pokračovat v granulích co dostává-pedigree. Děkuji. Jana

Anonym

2009-07-30 09:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Do 5 měsíců věku štěněte doporučuji krmit granule Fitmin Maxi Puppy, pak přejít na Fitmin Maxi Junior a až bude psovi rok a půl, tak dávejte Fitmin Maxi Maintenace. Přeji mu dobrou chuť.

Fitmin

kobyla je nyní v léčení měsíční slepoty, potřebovala bych poradit jak a čím krmit.má 16 let a je hodně hubená,přestože dostává mimojiné 4druhy šrotu..veterinář doporučil pouze cukr.řízky a rostl.olej, popř.sladový květ a seno samozřejmě.a oves,že nesmí vůbec...děkuji

Anonym

2009-07-26 04:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro správně sestavenou krmnou dávku není podstatné kolik druhů šrotu kůň dostává, ale jaké je zastoupení jednotlivých živin, jejich stravitelnost, poměry a pokrytí živinových potřeb konkrétního koně. V obsahu dusíkatých látek je důležité zastoupení esenciálních aminokyselin, v dotaci energie zese záleží na zdroji a neméně důležité je zastoupení a využitelnost minerálních látek včetně stopových prvků a také dostatek vitamínů. Pro zlepšení kondice doporučuji podpořit trávení a zregenerovat jaterní parenchym. K tomuto účelu je sestavena směs bylin Herbs REGENERATION. Pro jednu 50-ti denní kůru stačí jedno 2 kg balení ( denní dávka 40 g). Garance vyvážené krmné dávky je kvalitní krmná směs. Ve vašem případě 1,5 kg Fitmin COMPLETE a 8 kg lučního sena dodá dostatek všech důležitých a vysoce stravitelných živin. Zlepšení kondice lze pomoci podáváním cca 0,5 kg upravených rýžových otrub Formula REFORMER nebo 0,5 kg extrudované, doplňkové směsi Fitmin OPTI. Takto sestavené krmná dávka neobsahuje oves.

Fitmin

Dobrý den, mám doma 1,5 roků starou fenku Cane Corso. Je u ní problém s krmením. Některé granule mi nežere vůbec a některé do 30 minut vyzvrací. Zkusila jsem granule z Vašeho programu pro velké plemena. Ty se mi zatím osvědčily nejlépe, ale už se v nich hrabe a někdy je i odmítá a jde raději škubat rybíz, jahody, jablka či broskve. Máte i nějaké granule pro citlivější trávení, které bych mohla střídat s granulemi pro velké psy? Děkuji. S pozdravem Eva Gelnarová

Anonym

2009-07-26 11:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Mohu doporučit granule Fitmin Sensitive, ale pokud pes neměl problémy s granulemi Fitmin Maxi Maintenance, není důvod proč s nimi nepokračovat. Granule značky Fitmin střídat můžete, ale v tomto případě bych doporučil je nestřídat, ale krmit ve zvoleném poměru (například jedna ku jedné) dohromady. V žádném případě nenechávejte krmivo dlouho v misce, zvláště ne teď v létě. Stačí tak půl hodiny. Co nesežere, odeberte bez náhrady. Psa ohledně krmení nerozmazlujte. Psovi zjevně chybí vitamíny. Proto doporučuji přidávat přípravek Fitmin Vitaregen.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se dá Fitmin klouby sypká směs používat dlouhodoběji. Mám dobrmana - 11 let, ve velmi dobé kondici, ale začínají ho bolet kolena a klouby. Děkuji za odpověď, Hana Rychtářová

Anonym

2009-07-24 03:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Ve vyšším věku, což tento pes již má, můžete přípravek na klouby bez obav přidávat v doporučené dávce dlouhodobě.

Fitmin

Jaké krmivo mi doporučíte pro chrty pro období lehké zátěže a pro období v době dostihů a výstav? Jedná se o psa a fenu Saluki (v.72cm a 60cm, váha 27kg a 19kg)

Anonym

2009-07-24 01:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
V době lehké zátěže a výstav Fitmin Medium Maintenance, v době výstav navíc přípravek Fitmin Srst, případně Fitmin Vitaregen. V době dostihů Fitmin Medium Performance a přidávat Fitmin Sport.

Fitmin

Dobrý den, máme skoro 4-letou fenku bígla Lady, kterou jsme nechali nyní poprvé nakrýt. Kolem třetího roku začala mít sklon k nadváze i přes dostatečné vydání energie (canicross, bikejöring) a díky Vašim granulím Fitmin Medium Light, kterými je živena doteď, má "postavičku jak má být". Jak bychom, prosím Vás, měli postupovat dále ve výživě březí feny? Kdy a na jaké granule přejít? Předem Vám děkuji za odpověď. S pozdravem Jana Vopatová, Rakovník

Anonym

2009-07-23 10:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Kolem 28dne březosti je dobrá jít k veterináři na SONO a ten vám sdělí, zda je březí a kolik asi štěňat by mohla mít. Podle toho se pak odvíjí krmení feny. Pokud by měla mít hodně štěňat, tak začněte krmit hned granule Fitmin Medium Puppy. Pokud by jich bylo méně, tedy kolem tří, tak začněte s krmením těchto granulí až 14 dnů před porodem. Po porodu jimi matku krmte ještě minimálně měsíc po odstavu štěňat. Štěňatům začínejte tyto granulky přidávat od dvou až třech týdnů po porodu. Je dobré nejprve dávat Fitmin mléko, pak jím ředit Fitmin kaši a pak ke kaši přidávat granulky. Ty pak namáčet ve vodě a nakonec, tedy zhruba v 6 týdnech věku štěňat již můžete granulky dávat suché. Někdo ale granulky psům máčí celý život. To záleží na výběru. Každý chce něco jiného. Psovi suché granulky neuškodí a je s tím méně práce a menší spotřeba.

Fitmin

Dobrý den, mám 4letého fr.buldočka, který odmalinka trpí zažívacími problémy. Často se stane, že veškeré žrádlo cca. půl hodiny po jídle zvrací. Granulí také nikdy nesežere plnou dávku. Navíc je hyperaktivní, takže energie vydá dost a dost. Ráda bych vyzkoušela Fitmin sensitive, které by mu mohly vyhovovovat. Proto Vás prosím o názor, popř. radu jaké granule či podpůrné přípravky z vaší řady krmiv použít. Zároveň bych byla ráda, kdyby bylo možno zaslat jejich vzorek na zkoušku, zda je pes bude žrát, abych je pak mohla odebírat. Předem děkuji Formánková Helena, Národní 200, 403 31 Ústí nad Labem

Anonym

2009-07-21 03:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Fitmin MIni Sensitive by v tomto případě bylo vhodným krmivem. Vzorek pošleme. Dále bych doporučoval přidávat přípravek Fitmin Gastro.

Fitmin

Dobrý večer, naše jorkšírka sice bez problémů před 3 dny porodila, ale bylo to předčasné a zůstalo nám jednom jedno štěňátko z pěti. Nyní má hodně mléka a pejsek nestačí vše vypít. Sice jí odstříkávám mlíčko z cecíků, ale přesto jsou dost zatuhlé. Slyšela jsem.že je dobrý přikládat tvaroh, ale neznám přesný postup. Děkuji moc za odpověď

Anonym

2009-07-19 11:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Odstřikování je nejlepší. Zabraňte konzumaci mléka štěňaty ze zvrdlého vemene. Přikládejte studené obklady. Přikládání tvarohu patří k laickým chovatelským způsobům léčby zánětu mléčné žlázy feny, ale lepší jsou speciální masti, které může předepsat veterinář. Ten také nejlépe posoudí jak akutní je zánět a co s tím dělat. Může předepsat i antibiotika.

Fitmin

Dobry den, mam trileteho bigla, ktery je silny alergik a to hlavne na krmivo, ale take na ruzne rostliny a roztoce. V tela btechto letnich mesicich ho trapi vyrazka-neco jako ekzem na nohach a tlame, velice ho to svedi. Chtela bych se zeptat jestli by mu toto trapeni pomohlo alespon zmirnit nejake vase doplnkove krmivo jako je napriklad Fitmin Vitaregen nebo Fitmin Srst. Dekuji vam za odpoved

Anonym

2009-07-19 11:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Fitmin srst trochu pomůže, ale myslím, že ne zcela. Já bych to spíše odhadoval na vyrážku z toho, že pes běhá ve vysoké trávě. Proto doporučuji zamezit běhání ve vysoké trávě a ke zmírnění svědění použít dětský zásyp nebo dětskou hojivou mast. Jestli je pes alergik i na krmivo, doporučuji dávat mu Fitmin Senzitive.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se optat, zda by bylo možné poslat vzorek krmiva pro malé plemeno - dospělý pes. Měli bychom začít přecházet na krmivo pro dospělé psi - nyní je psovi 11 měsíců a rozhodujeme se jaké to bude. Jelikož bych ráda zakoupila velké balení (15 kg), tak bych nejdříve ráda vyzkoušela, zda budou granulky psíkovi chutnat :-). Děkuji S pozdravem Daniela Löffelmann firma Dobrý dárek Českobrodská 28 Praha 9 190 00

Anonym

2009-07-19 04:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
To není problém, pejskovi pošleme nějaké hamání na zkoušku. Ať mu chutná :-)

Fitmin

Dobrý den, mám psa nyní 3 letého dobrmana a chovám jej zároveň se stejně starou fenou. Oba psi jsou sportovně vedeni, pes má přes den omezení pohybu kotcem, fena se pohybuje volně po zahradě. U psa trvá můj problém s využitelností krmiva, jelikož prakticky vždy překračuji výrobcem stanovenou dávku pro aktivní psy a přes to je pes na nižší hranici váhové kategorie, fena také. Fena nyní dostává 600g/den pes 800g/den což je podle výrobce asi o 200g více. Psy jsou pravidelně odčervováni a ještě je "dokrmuji" podílem vařeného masa hovězího a ryb, které jsou ale nad tuto uvedenou hranici. Fena s krmivem dobře hospodaří a jakmile jí kupř.před výstavou přidám, lehce se dostane do požadované kondice, ovšem pes kdyby dostal i kg krmiva bude vypadat stejně nebo po stresové zátěži(výstava, cvičiště)ihned zhubne. Můžete mi pro poradit jak u psa hospodařit s krmivem, které podle mě vůbec nevyužívá, případně zda-li jejich dost velké dávky nerozdělit do více dávek, nebo čím krmivo obohatit aby lépe"spálili"vše co se jim nabízí. Z vitamínů doplňuji Roboran pro psy, komplex vitamínů od jiného výrobce a v době výstav B-komplex. Děkuji moc a přeji hezký den.

Anonym

2009-07-18 07:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
U psů je to jako u lidí. Hospodaření s jídlem/krmivy je často dáno geneticky. Někomu hodně chutná, hodně jí a je stále hubený, jiný ztloustne i z mála. Pes má asi svůj limit a i když sežere více, neztloustne. Pokud vím, dobrman by měl být štíhlý. Pokud má pes lesklou srst, je veselý, hravý a vydrží sportovní výkon, nedělal bych si s krmením hlavu. Nerozdělujte denní krmnou dávku na více částí, to se naopak dělá když chcete aby pes zhubnul. Doplněk vitamínů a minerálií je na místě. Dokrmování hovězího masa a ryb způsobuje nevyrovnanost krmné dávky. Pokud s tím hodláte pokračovat, měl byste k masu přidávat také uhlohydráty, tedy například těstoviny. avíc bych doporučil přidávat olej nebo rybí tuk, po tom se dobře přibírá. Pokud pes z kotce stále vidí na fenu jak pobíhá venku, může ho to stresovat víc než si myslíte. I to mu může ubírat energii. Hlavně ale že má chuť k jídlu, opačně by to bylo horší.

Fitmin

Chtěla bych se optat, jak je možné, že na prospektech, které jsem si vzala ze zverimexu je napsáno, že hrnek je 500 ml a když jsem si teď koupila granule pro psa Fitmin, je tam najednou zase, že hrnek je 1.000 ml, to jako nechápu, to si můžu vybrat nebo to je v prospektech chyba, že je dávkování jednou tak menší nebo jak tomu mám rozumět. Je to celkem matení zákazníka. Děkuji.

Anonym

2009-07-15 03:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Já nevím na kterých prospektech tyto informace jsou. Důležité je, že tam je napsáno jak velký hrnek používat. Každý hrnek může být jiný. proč by jeden nemohl mít 500 ml a druhý 1000 ml? My doma také používáme velký 1000ml hrnek pro velké psy a 500ml pro malé.

Fitmin

Dobrý den, mám 3 měsíční šťeňátko Pudla trpasličího, ráda bych mu dopřála krmivo které mu bude chutnat a zároveň pro ni bude zdravé. Chtěla bych vás poprosit je možné od vás získat vzorek krmiva? Děkuji Eva Vašková, Kostřínská 583, Praha 8 Bohnice 18100

Anonym

2009-07-14 03:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
ANo, vzorek pošleme. Zabalíme Fitmin Mini Puppy.

Fitmin

Dobrý den, naše fena APT před 15 dny porodila 11 štěnat. Od porodu hodně zhubla je téměř podvyživená. Je vhodné měnit stravu?Vybrala jsem krmivo Fitmin maxi puppy.

Anonym

2009-07-10 09:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Uživit 11 štěňat, to dá pořádně zabrat. Krmivo určitě neměňte. Štěňata je však nutné dokrmovat. Kupte Fitmin mléko a Fitmin kaši pro štěňata. Kaši pořádně rozmíchejte nebo raději rozmixujte, ať v ní nejsou žmolky. Už do ní můžete přidávat i trochu granulek Fitmin Maxi Puppy. Pomalu pak můžete přecházet jen na máčené granulky. Matce kupte Fitmin Vitaregen.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ve Vaší nabídce krmiv pro kočky i nějaké vhodné pro kastrované kocourky? Mám mladého kastrovaného kocourka (bude mu teď rok). Můžete mi nějaké vhodné doporučit a případně zaslat vzorek? Předem děkuji za odpověď.

Anonym

2009-07-09 10:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro dospělé kastrované kočky doporučuji Fitmin Cat Solution Weight Control. Nevím však, zda-li je dlouhosrstý nebo ne. I to je důležité. Vzorek zaslat můžeme, ale musíme vědět kam.

Fitmin

Mám 11 měsíční fenku Rhodéského Ridgebacka, doposud jsem jí krmila Proplan puppy athletic, v poslední době už ho nechce žrát, chtěla bych zkusit vaše krmivo a prosím vás o zaslání vzorků. Čím 63, Nový Knín, 262 03. Děkuji

Anonym

2009-07-09 10:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Občas se stane, že psovi najednou přestane nějaké krmivo chutnat. Pak obvykle lidé hledají náhradu. To je běžné. Možná, že krmivo značky Fitmin mu bude chutnat. Vzorky pošleme.

Fitmin

Ješte k tomu mému dotazu..až mi něco vyberete, nemohli by jste mi poslat vzorky?? děkuji mnohokrát za ochotu..už si nevím rady.. Věra Řezaninová, Sportovní 1082, Velké Přílepy, 252 64

Anonym

2009-07-09 10:07
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Krmivo jsme vybrali a vzorky pošleme.

Fitmin