VĚRNOSTNÍ PROGRAM JE MOMENTÁLNĚ POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ.

1 ... 28 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 55 ... 82 ... 109
Dobrý den, mám tříměsíční štěně křížence BSP (matka) x NO (otec), od začátku je krmena granulemi Fitmin Maxi Puppy. Fenka je pěkná, prospívá, v přiměřené výživové kondici i podle veterináře. Akorát má ve třech měsících 17 kg, což mi připadá trochu moc. Snažila jsem se na internetu najít nějaké růstové křivky štěňat, moje obludka má ale graf nad všemi nalezenými křivkami, resp. zatím sleduje křivku pro cílovou hmotnost přes 50 kg (její rodiče jsou v normě, matka spíše menší v rámci plemene). Já ji krmím na cílovou hmotnost 40-45 kg. První pytel granulí (15 kg) sežrala za 40 dní, což je průměrně 0,375 kg denně a přírůstek cca 0,21 kg denně. Co si o tom myslíte prosím? Nevadí mi, že vyroste, ale bojím se, abych jí neublížila přílišným růstem. Ovšem je to kříženec, takže těžko říct, může se jednat i o heterózní efekt. Popřípadě pokud byste měli k dispozici nějaké vlastní růstové křivky, byla bych za ně ráda (popř. publikované odborné články). Dále bych se chtěla zeptat, zda mám přidávat již v tomto věku nějaká chondroprotektiva, popř. jaká? Děkuji a přeji Vám pěkný den, s pozdravem Markéta M.

Markéta

2012-06-20 11:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
O vypracování růstové křivky u svého psa se snaží mnoho chovatelů. Mnozí to dotáhnou skoro až do dospělosti psa. Zjistí dost často, že v různých fázích života psa se jeho hmotnost, případně míry, zvyšuje/jí nepravidelně. Jsou to údaje orientační. Štěňata se váží hlavně pro porovnání mezi sebou, a by chovatel mohl včas zakročit, kdyby některé štěně zaostávalo. Po tom, co se štěně dostane do rukou nových majitelů, velmi často vážení štěněte pomalu ustává. Ve třech měsících věku psa ho už skoro nikdo neváží. Myslím, že zde je důležitý názor veterináře, který viděl mnoho štěňat a psů, a dokáže tak dobře srovnávat. Jestliže jemu se fenka jeví jako v dobré kondici, věřil bych mu. U křížence se lze opravdu jen velmi těžko dopátrat, kolik by měl v určité periodě svého života vážit. Do pěti měsíců věku nemusíte mít moc obavy z přílišného růstu. Štěně potřebuje dostatek živin, aby se mu zpevnila kostra a narostly mu svaly. Důležité ale je následující období, které může trvat i více než půl roku. V tu dobu je nutné u velkých plemen opravdu hlídat, aby štěně příliš neztloustlo. Kostra ještě není tak pevná, aby tíhu skoro dospělého psa unesla. Fitmin pro to vyvinul speciální dietu, která se velmi blíží německé normě potřeby živin. Od pěti měsíců věku štěněte mu proto dávejte Fitmin Maxi Junior. Chondroprotektiva jsou v krmivu Junior obsažena. Fitmin KLOUBY přidávejte nejdříve od věku 5 měsíců a to jen když štěně začne kulhat, nebo si při chůzi ulevovat.

Fitmin

Dobrý den, můj kůň si před téměř 3 týdny způsobil natažení mezikostního svalu na zadní noze způsobené zřejmě podklouznutím. Kůň kulhal pouze první den. Za 2 dny po úraze byli po dobu 7 dní podávány protizánětlivé léky (dokud noha nesplaskla) a 6 den po úraze bylo provedeno sono, které bylo bez nálezu. Nyní noha nehřeje, ale stále je pohmatem cítit, že postižená noha není stejně suchá jako druhá noha. Nyní chodí na den do malého výběhu, kde nemůže běhat, po procházce a nanesení hřejivé masti jde na noc do boxu. Po procházce a působení masti šlacha trochu změkne. Jak byste postupoval dál a kdy začít s postupnou prací ze sedla a ná?

Petra

2012-06-18 05:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
To je velmi individuální a bylo by nezodpovědné vám"od stolu" radit. Musíte spolupracovat s veterinářem. Vetrinární lékař se znalostí konkrétního poranění musí nejen léčit zranění, ale i kvalifikované poradit následnou rekonvalescenci s postupným zvyšováním zátěže.

Fitmin

Dobrý den, naše kobylka má dlouhodobé problémy s šlachou na levé noze. 1-2x do roka jí oteče, hřeje. Takže ze začátku chladíme, mažeme Fastum gelem, Heparinem, lékařka nasadí Equipalazone, děláme ultrazvuk. Sále jí tam ale zůstává "boule", někdy manší, teď velká. Je něco na tento problém? Děkuji.

Marcela

2012-06-18 05:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Základem je, ve vztahu k danému problému, individuální management práce a ošetřování. Z volně prodejných krmných doplňků můžete do krmiva přidávat doplňky kloubní výživy s podílem MSM, které působí na ochranu chrupavek i šlach. MSM má i protizánětlivý účinek. Z výroblů Fitmin je to FLEXI trio, které obsahuje vysoký podál chondriotin sulfátu, glukosamin sulfátu a MSM.

Fitmin

Dobrý den, mám doma dvě 4 leté fenky křížence jezevčíků. Dle sebe soudím že mají mírnou nadváhu, žebra nenahmatám, a pohybově jsou to bytový pejsci, moc toho nenachodí. Jedna z nich má ale opakující se problém, dermatitidu v uších, ( výter neprokázal žádne bakterie, kvasinky ani viry), a na hrudi a bříšku se jí dělají suché strupy na kůži, když odrýpnou tak jsou červené mokré. Prosím poraďte mi o co se může jednat, a jaké krmivo by bylo nejvhodnější. Zkoušela jsem různě ( brita care, acanna) pak na léčení koloidní stříbro, konopí...ale vrací se jí to. děkuji. Ráda bych prosím také zažádala o zaslání vzorečků pro mé pejsky , podle toho jaký typ mi doporučíte. Navíc ráda podpořím českého výrobce krmiv.

Viktoria

2012-06-16 12:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Pro čtyřleté fenky jezevčíka s mírnou nadváhou bych doporučil Fitmin Mini Light. Nedávejte jim ho moc, jen tolik co snědí do doby, než zdvihnou od misky hlavu. Pak jim hned misky odeberte až do dalšího krmení. Nekrmte je společně, přítomnost té druhé může vyvolávat větší potřebu toho sežrat více. Dermetitidu v uších krmením moc neovlivníte. Doporučuji přidávat přípravek Fitmin SRST, kvalita by se měla zlepšit. Pak se třeba už nebudou tolik drbat. Je třeba zajít k veterináři a poradit se, jak a čím čistit uši a co se strupy na kůži. Bývá to dlouhodobá záležitost s nejistým výsledkem.

Fitmin

Dobrý den, nevím jak u Vás funguje zasílání vzorků, ale kdyby to bylo možné, chtěla bych Vás o něj poprosit. Mám 8 týdenní fenku australského ovčáka a chtěla bych pro ni jen to nejlepší. U řady stránek jsem se dočetla, že Vaše granule si mnoho lídí pochvaluje, a proto i já uvažuji přejít na fitmin, protože je kvalitní a cenově dostupný. Akorát nevím jestli by pejskovi sedl. Budu se těšit,že třeba něco dorazí. Tady je adresa se jménem : Michaela Příhodová, Juřinka 75, Valašské Meziříčí, 75701

Michaela

2012-06-14 11:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, ano, zasílání vzorečků u nás funguje, pro Vaši fenku Vám nechám vychystat vzorečky Fitmin Medium puppy, které je určeno pro štěňata středních a velkých plemen psů v období 2 - 12 měsíců věku. Krmivo je s DHA pro podporu zdravého vývoje nervových buněk, s prebiotiky na podporu střevní mikroflóry a s vysokým obsahem masa a vajec. Granule obsahují čerstvé kuřecí maso, na povrchu každé z nich je játrový obal, který umocňuje výjimečnou chutnost krmiva, ta je dána i vysokým obsahem bílkovin živočišného původu. Vyzkoušejte na základě vzorečků a uvidíte, věřím, že Fitmin bude chutnat a Váš pejsek bude naším spokojeným zákazníkem :-) S pozdravem

Fitmin

Dobrý den. Budeme kupovat štěně border teriéra. Zvažujeme které krmivo bude pro pejska nejlepší. Prosím, mohu požádat o srovnání vašeho krmiva FITMIN mini puppy s krmivem BELCANDO PUPPY GRAVY které má i  v názvu holistické http://www.belcando.cz/produkty/mladi-psi/puppy-gravy ,PRO PAC Dog Small Breed Puppy http://www.salac.cz/krmivo-pro-psy/produkt-pro-pac-dog-small-puppy.html a ACANA PACIFICA DOG http://www.weber-mlyn.cz/e-shop/acana/stenata-mala-a-stredni-plemena/acana-pacifica-dog-135kg . Děkuji vám za srovnání a věřím,že nám to pomůže v rozhodnutí.

Honza

2012-06-11 04:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Sravnávání je vždy složité, protože hledisek je několik. Ve srovnání s Fitminem pro štěňata malých plemen má Belcando méně bílkovin i tuku, ale i o trochu méně popelovin (což je pozitivní, ale málo významné). Pro Pac Dog má s Fitminem téměř shodné množství živin, ale více vlákniny (což je negativní, je tam asi více balastu),. Acana má více bílkovin, ale méně tuku, více vlákniny, popel neuvádí. Důležitá je i cena, ta bývá u většiny prodejců ve prospěch Fitminu. Název holistické je spíše reklamním tahem. Já mám o holistickém způsobu života trochu jinou představu.

Fitmin

Dobrý den. Měl bych takový dotaz ohledně výživy němecného boxera. Je tříletý a vyrostl na produktech firmy Fitmin. Velmi mu chutnají a není nijak vybíravý. Co ale dospěl, tak máme problémy s váhou. Je to velký kus psa, má dobré předky a i u poradce chovu je to typický boxer. Ovšem není úplně vyhublý,ale má vidět páteř a žebra. Docela by se mi líbílo, aby si lépe držel váhu a také přibral. Je samozřejmě atlet a velmi čínný-jako každý zdravý boxer. Dáváme mu vyšší dávky krmiva Fitmin maintenance maxi, ale 15 kg pytel mu navydrží ani měsíc. Jinou stravou ho nekrmíme, neboť zastávám názor,že by se to nemělo míchat. Mohl by jste mi poradit co s tím? Uvažuji,že asi zkusíme Fitmin Maxi Performance. Dávky upravíme časem tak aby si držel váhu. Nebo Vás nepadá jiný problém? Zdravotní problémy nemá,jen jeho matka je alergická na drůbeží maso. Je pravda,že našemu Rockymu se také více špiní uši, ale to by s alergií nemělo asi souviset. Tak jsem zde napsal dostí otázek, ale jde o to aby přibral. Budu Vám vděčný za odpověď. Jsem rád,že zde je kvalitní poradna pro všechny. Velmi děkuji a s pozdravem J. Herynk

Jaroslav

2012-06-09 09:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Kondici psa lze posuzovat různě. Já například mám raději u psů atletičtější postavy, u boxerů především. Mám rád, když jsou jim vidět svaly. Má krátkou srst a tak jsou někdy vidět i žebra. Myslím ale, že to v tomto případě nevadí, když se líbil i poradci chovu. Na výstavách se ale setkávám více se psy mírně, až někdy hodně, obézními. Z těch bych doporučoval nebrat si příklad. Také bych to odhadoval na spotřebu jeden pytel a něco za měsíc. To je, myslím, v pořádku. Možná není nutná změna. A když ano, tak ne Performance za Maintenence, ale kombinace Maintenance s Performance podle potřeby. Když bude větší zátěž, dejte více Performance. špinění uší je jiný problém. Doporučuji poradit se s veterinářem. Ukáže Vám jak a čím uši čistit.

Fitmin

Na radu zvěrolékařky jsem přešla z granulí Fitmin maintenance pro moji roční foxteriérku na granule Fitmin solution LAMB and RICE. Pravdou je, že jí tyto chutnají víc jako původní granule. Ráda bych věděla, zda granule solution obsahují všechny potřebné vitamíny a stop. prvky nutné pro dobrou stavbu těla a kondici nebo je nutné přidávat další potr. doplňky. Občas fenečka dostává tvrdý sýr, trošku tvarohu se žloutkem, kuřecí játra a za odměnu psí pochoutky ze zverimexu.¨ Děkuji za odpověď. Marie Bouchalová

Marie

2012-06-08 02:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Granule Fitmin solution LAMB and RICE jsou sestaveny tak, aby všechny potřebné živiny, vitamíny i stopové prvky obsahovaly. Jen nejsou rozděleny pro malá, střední a velká plemena, využívá se jen jedna velikost a tvar granulí. Pokud nedostává přídavky příliš často a ve velkém množství, nemělo by to vadit. Jen dejte pozor, aby nezpůsobily fenečcealergii.

Fitmin

Dobrý den, žádám Vás o radu, jak zlepšit výživu staré klisny. Mojí ČT klisně je 29 let a má problémy s výživou: plně netráví mačkaný oves a "plive" chuchvalce nedostatečně rozmělněného sena. Necelé dva roky trpí chronickým průjmem (kromě normálních středně tuhých kobylinců "střílí " řídkou stolici). Průjem jsme konzultovali s veterinářem. Větší starost nám však dělá udržení či zlepšení výživného stavu. V současnosti je klisna spíše hubená, žere však dobře, je čilá, spokojená, chodí s koňmi do výběhu, popř. je využívána k lehké práci - vožení malých dětí, občas lehké vyjížďky do terénu, kde si s chutí i zacválá. Pohyb je vždy přizpůsoben její momentální kondici a počasí, takže se domů nevrací zpocená či unavená. Krmná dávka se sestává ze sena (vybíráme drobné, měkčí - pokud jí seno nechutná, dá přednost slámě), mačkaného ovsa, vojtěškových úsušek a omezené pastvy. Přidáváme pivovarské kvasnice, řepné řízky, lněné semínko a minerální liz. Zuby byly naposledy ošetřeny vloni, veterinář (specialista) je zabrousil minimálně, protože toho k obroušení moc nebylo. Klisna dlouho líná, konečně (začátkem června) se zbavuje posledních dlouhých chlupů na břiše. Na krku a na hřbetě vylíná prakticky dohola a pak jí teprve začíná růst nová srst. Rádi bychom krmnou dávku upravili tak, aby klisna (vzhledem k nedostačnému využití sena a ovsa) neměla hlad a před příští zimou se dostatečně "nakrmila". Děkuji.

Helena

2012-06-06 08:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Berte v úvahu, že věk a ztráta svalového napětí způsobí u některých starších koní, zvláště plemenných klisen, hubenou a kostnatou postavu ( vystouplá páteř a žebra). Tito koně ale mají ještě dostatek svaloviny na krku i na zádi a tak ve skutečnosti nemusí být pod svou optimální váhou. Když se posuzuje kondice starších zvířat, je třeba hodnotit koně jako jeden celek. Tak, jak se koně přibližují seniorskému věku, klesá jejich schopnost trávit bílkoviny, vlákninu, vitamíny i minerály. Doporučuje se podávat dostatečné množství lučního sena, kvalitní doplňková krmiva s dobře stravitelným proteinem a vyvážený minerálně vitamínový doplněk. Ve vašem případě mohu doporučit udělat kůru bylinnou směsí Herbs REGENERATION s obohacením o probiotika, antioxidanty a ostropestřec mariánský. Vojtěškové úsušky jsou vhodný krmný doplněk, ale pro starého koně stravitelnější a tedy lépe využitelná je extrudovaná doplňková bílkovinná směs, Fitmin OPTI. Při zlepšování kondice je praxí ověřeno přidávání rýžových otrub. My je máme v sortimentu stabilizované a obohacené o vápník a vitamín E pod obchodním názvem Fitmin REFORMER. Pro zdravý metabolismus je důležité přidávat minerálně vitamínový doplněk, např. Fitmin GLOBAL s minerály v chelátové formě, probiotiky, vyvazovačem mykotoxinů a pro podporu imunity a doplňkem nukleotidů. Celková denní krmná dávka může být sestavena z 8 – 10 kg lučního sena, do 3 kg mačkaného ovsa, 0,5 kg Fitmin OPTI, 0,5 kg Fitmin REFORMER, 100 g Fitmin GLOBAL a volný přístup k solném lizu.

Fitmin

dobry den, prosim mohli by ste mi poslat vzorku krmiva pre macicky-budeme mat nove maciatko, tak by som chcela prenho vyskusat fitmin pre maciatka a este pre dospelu macku rybacie a na srst, dakujem.

katka

2012-06-04 08:06
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o výrobky značky Fitmin, vzorečky krmiv pro koťátko Vám rádi zašleme. Prosím, upřesněte mi na mail simkova@dibaq.cz adresu, kam máme vzorečky poslat. Díky, s pozdravem

Fitmin

Dobrý den. Nejsem si úplně jista, zda jsem vám psala, ale minimálně jsem to měla v plánu. Chtěla jsem vás moc a moc poprosit o vzorky krmiva pro štěňátko krátkosrsté kolie. Za tři týdny si jej mám přivést domů a ráda bych zkusila, jak jí bude krmivo chutnat. Proto vás moc prosím o zaslání vzorků od fitminu dog medium puppy a od dibaqu Puppy medium. Nemůžu se stále rozhodnout které krmivo je lepší. Moc děkuji! Adresa: lenka Řezníčková, Jiráskovo náměstí 212, Trutnov 541 01

Lenka

2012-05-31 07:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, paní Řezníčková, ano, psala jste nám :-) Vzorky už kolegyně zabalila a dnes Vám odejdou poštou, každopádně tam budou ale pouze vzorky Fitmin medium puppy, protože vzorky značky Dibaq v současné době nemáme bohužel k dispozici. Vyzkoušejte tedy, prosím, Fitmin, pokud byste v budoucnu chtěla zkusit i Dibaq, tak se ozvěte, nicméně dle mého názoru budete s Fitminem spokojená :-) Přeji hezký den

Fitmin

Dobrý den. Prosím vás o zaslání vzorku krmiva Fitmin cat kitten. Mám celkem dost zmlsané kotě. Teď naposledy papal granulky pro koťata od Hillsu a tak nechci kupovat celé balení ,kdyby mu třeba nechutnali. Děkuju :)

Alena

2012-05-30 03:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o výrobky značky Fitmin, na mail simkova@dibaq.cz mi, prosím, zašlete Vaši kontaktní adresu, vzorečky krmiva Fitmin Kitten Vám obratem pošleme. Fitmin Kitten je krmivo pro koťata do 12 měsíců, březí a kojící kočky. Obsahuje prebiotika pro podporu střevní mikroflóry a obranyschopnosti organismu, DHA pro rozvoj tělesné a duševní aktivity. Fitmin Kitten je s vysokým obsahem čerstvých drůbežích a vepřových jater (až 30 % v syrovém stavu), na povrchu každé granule je navíc játrový obal, který garantuje výjimečnou chutnost krmiva. Upřímně doufám, že Vašemu koťátku budou granulky chutnat. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, prosím o zaslání vzorečku granulí ,pro kastovanou tři roky starou kočičku . Děkuji Vaněk

JAROSLAV

2012-05-28 09:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o výrobky značky Fitmin, vzorčky Vám rádi zašleme. Prosím, pošlete mi na mail simkova@dibaq.cz informaci, kam máme zásilku adresovat. Děkuji, přeji hezký den

Fitmin

Dobrý den, 30.4. jsem prostřednictvím těchto stránek požádala o vzorky nové řady Fitmin Solution, ale bohužel nic nedošlo. Připomínám se tedy znovu jestli by bylo možné vzorky zaslat na adresu Jindra Kvasničková, Podhorní Újezd 98, 50754

Jindra

2012-05-27 10:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, omlouvám se za zdržení, realizovali jsme veletrh v zahraničí, tak jsme měli plné ruce práce. Na vzorečky pro Vás jsme nezapomněli, v nejbližší době Vám je zašleme. Ještě jednou se omlouvám a děkuji za Vaši trpělivost.

Fitmin

Dobrý den, mám 9 měsíční borderku a krmím ji granulema K9 ale vypadá lehce podviživeně a kadí opravdu hromady trusu. Srst taky není nejlepší. Mámj i v bytě,ale trávíme mnoho času pohybem venku. Ráda bych přešla na granule Fitmin. Potřebuji aby mi trošku ztloustla a byla fit a spokojena. Chtěla bych pár měsíců ještě pokračovat v granulích pro štěňata. Mohlab bych požádat o Vaši radu jak postupovat a které granulky u Vás objednat? Děkuji Odehnalová Lucie

Odehnalová

2012-05-24 07:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz, jsem moc ráda, že jste se obrátila právě na nás. Pro Vaši borderku bych doporučila krmivo z řady Fitmin Medium, tedy pro střední plemena psů, konkrétně Puppy, které je určeno pro štěňata do 12 měsíců věku. Jedná se o krmivo s prebiotiky pro podporu střevní mikroflóry, s vysokým obsahem masa a vajec, s DHA pro podporu zdravého vývoje nervových buněk a s komplexem přírodních antioxidantů, které chrání buňky před volnými radikály. Granule obsahují čerstvé maso, navíc jsou obaleny játrovým obalem, který je na povrchu; tato kombinace garantuje skvělou vůni a chutnost krmiva. Věřím, že s krmivem budete spokojena, jsou na něm borderky z naší chovatelské stanice Fitmin a musím říct, že jsou ve výborné kondici, permanentně v dobré náladě a vypadají skvěle, včetně srsti, kterou mají krásně lesklou a hebkou. Pokud byste měla zájem o zaslání vzorečků, abyste zjistila, jestli bude Fitmin chutnat, napište mi, prosím, na adresu simkova@dibaq.cz Váš kontakt a odeslání vzorečků zajistím. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, mohla bych se zeptat, na kterých akcích tohoto roku, či v nejbližší době, se objevíte. Slyšela jsem pochvalu na Váš prezentační stánek a ráda bych jej viděla na vlastní oči. Velice děkuji a přeji mnoho zdaru do budoucna.

Hlavová

2012-05-22 09:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, s naším stánkem nás můžete vidět nejdříve na výstavě Intercanis, která proběhne v červnu na brněnském výstavišti. Doufám, že se tam potkáme :-) Přeji hezký den

Fitmin

Dobrý den mám 13 měs. pejska s alergií a vaše nová řada králík s rýží mu bezvadně sedí, Problém však je, že je to pes velmi aktivní a kaloricky je pro něj nedostatečná. Prosím o radu co a jak přidat aby pes prospíval.

Anonym

2012-05-20 12:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Nevím proč by měly být uvedené granule kaloricky nedostatečné pro aktivního, mladého, dospívajícího psa. Samozřejmě záleží na intenzitě aktivity, ovšem dorůstající pes by ještě neměl být přetěžován. Je-li hodně aktivní ze své vlastní vůle, mělo by mu množství živin v těchto granulích stačit. V uvedeném věku psi velmi rychle rostou a nadbytečná hmotnost je velmi na škodu, často se to u psů projeveje kulháním nebo jinými projevy bolesti kostí a kloubů. Pokud tedy pes nemá problémy s kostrou, berte jeho současnou kondici spíše jako přednost, než zápor.

Fitmin

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné získat vzorek krmiva pro malé plemeno - dospělý pes. Měli bychom začít přecházet na krmivo pro dospělé psi - nyní je fence (kernterier) 11 měsíců a rozhodujeme se jaké to bude. Protože bych ráda zakoupila velké balení (15 kg), tak bych nejdříve ráda vyzkoušela, zda budou granulky chutnat. Děkuji Andrea Matějková,Libušínská 17,32600 Plzeň.

Andrea

2012-05-19 10:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkujeme za Váš zájem o výrobky značky Fitmin. Pro plemeno kernteriéra doporučuji krmivo z řady Fitmin Mini (pro psy do 12kg). Vzorečky Vám samozřejmě zašleme, v tuto chvíli Fitmin Mini Maintenance, které je se středním obsahem energie. Toto krmivo je k dostání v balení 400 g, 1,5 kg, 3 kg a 15 kd, můžete si pak tedy v případě, že bude pejskovi chutnat, vybrat balení dle potřeby. Přeji hezký den.

Fitmin

Dobrý den, je možné zaslat vzorek nové řady granulí? Můj pes miluje řadu Fitmin a jen po nich nemá průjem. Měl od narození problém s trávením a ráda bych zkusila novinku. Děkuji. Petra Nováková

Anonym

2012-05-16 06:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, moc nás těší Vaše spokojenost s výrobky značky Fitmin, vzorky Vám samozřejmě rádi zašleme. S pozdravem

Fitmin

Mám 2 měs.štěne boxera, bohužel u chovatele špatně živené,tedy pohublé,drobné(odčer.provedeno). Naše dospělé psi krmím Ankou. Nevím jestli je Anka momentálně vhodná pro štěně. Chtěly bych mu dát kvalitní výživu a zkusit Fitmin..díky za radu a názor.

nada

2012-05-16 05:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, bohužel nemohu hodnotit krmení Vámi uvedené značky, protože s těmito výrobky nemám osobní zkušenost. Tu ale mám s krmivy značky Fitmin a na základě této mojí osobní zkušenosti i zkušeností zákazníků a členů našeho klubu, kteří naše krmiva chválí, Vám jej mohu s čistým svědomím doporučit. Ze sortimentu výživového programu Fitmin vyberte výrobek Fitmin Medium puppy, který je určený pro štěňata středních plemen psů v období 2 – 12 měsíců věku. Fitmin medium puppy obsahuje DHA pro podporu zdravého vývoje nervových buněk, prebiotika na podporu střevní mikroflóry, komplex přírodních antioxidantů, které chrání buňky před volnými radikály, granule obsahují čerstvé maso a každá z nich je obalena játrovým obalem, což garantuje výjimečnou chutnost. Pokud chcete krmivo Fitmin Medium puppy nejdříve vyzkoušet, než koupíte balení, můžeme Vám zaslat vzorečky – v tomto případě mi, prosím, na adresu simkova@dibaq.cz zašlete Vaši adresu. Pokud je štěně v nepříliš dobré kondici, doporučila bych kompletní krmivo obohatit ještě výživovým doplňkem Fitmin Imuno, které je určeno pro podporu a rozvoj imunitního systému a zvýšení přirozené obranyschopnosti organismu. Je vhodné zejména pro štěňata v období odstavu a přechodu k novému majiteli, v dalším období života pak kdykoli v případě zvýšeného rizika infekčního onemocnění (např. v případě cestování, výstav, soutěží apod.). S pozdravem

Fitmin

Máme cca desetiletou fenu německého boxera( váha cca 28-30 kg), doposud jsme krmili granulemi Dag Premium . Nyní nám prodejce doporučil granule Fitmin - Maxi - je to vhodné pro toto plemeno ? Pokud ano prosím o doporučení a jak dávkovat . Děkuji

Milan

2012-05-15 06:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, jsem ráda, že Vám prodejce doporučil krmiva z výživového programu Fitmin, myslím, že když je vyzkoušíte, budete spokojený. Pro Vaši fenku bych ale doporučila granule z řady Medium, které jsou určeny pro psy s váhou do 35 kg, konkrétně výrobek Fitmin Medium Senior, určený pro psy středních plemen nad 9 let věku. Krmivo Fitmin Medium Senior obsahuje prebiotika na podporu střevní mikroflóry, ochranný komplex proti stárnutí, chondroitinsulfát a glukosaminsulfát pro výživu kloubů a vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst. Samostřejmě je jako všechna krmiva značky Fitmin s obsahem čerstvého masa a s játrovým obalem na povrchu každé, což garantuje opravdu výbornou chutnost krmiva. Co se týká dávkování, na váhu cca 29 kg doporučujeme 1 a 1 hrnku o objemu 500 ml, což odpovídá 305 – 335 g krmiva. Upřímně doufám, že s krmivem značky Fitmin budete spokojený. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den, mohu poprosit o vzorky Fitmin Solution? Děkuji Komárková Jitka , Na rozhledně 767,Chrudim 4 ,53701

Jitka

2012-05-11 10:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkuji za Váš zájem o výrobky z nové řady Fitmin Solution, vzorečky Vám rádi zašleme. S pozdravem

Fitmin

Dobrý den.. Zlatý Retriever st. 14 měs. Silně línal v zimním ondobí. Po jarním línání se stav zlepšil a současně nadále silně líná. Krmen granule Hapy dog Junior maxi. Chován v bytě i venku na zahradě u R. D. Prosím o radu jak línání zastavit.

Josef

2012-05-11 05:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Někteří psi línají více, jiní méně, někteří dlouho, jiní krátce. Línání je přirozená výměna srsti, není to nemoc, i když určitým způsobem je zdravotním stavem i výživou ovlivněno. Budete-li přidávat ke krmivu přípravek Fitmin SRST, měla by se zlepšit kvalita srsti a může se tím línání ovlivnit. Doporučuji přidávat tento přípravek zhruba šest týdnů a pak na půl roku vysadit. Pravidelným střídáním výživy s přípravkem SRST a bez přípravku by se mohl u psa ovlivnit metabolizmus natolik, že by línal přirozeně a mnohem kratší dobu. I když se třeba nepodaří línání významně ovlivnit, alespoň bude mít pes kvalitnější srst.

Fitmin

Dobrý den , budete tak laskaví a poslali byste pro mé dva bišonky Vaše nové granulky na vyzkoušení ? Nějak jsem je rozmlsala - asi.. Děkuji moc. Koudelková Hana Družstevní 31 Tábor 39002

Hana

2012-05-09 05:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
Dobrý den, děkuji za Váš zájem o výrobky z novinkové řady Fitmin Solution, vzorky nové řady Vám samozřejmě rádi zašleme. S pozdravem

Fitmin

Dobrý deň, potrebovala by som informáciu, aký výživový doplnok zvoliť pre 12 r. nemeckého ovčiaka, ktorý má problém s kĺbami a trávením potravy, keďže granule nerohryzie, iba prehĺta, pretože má zhryzené zuby. Ďakujem za radu.

Darina

2012-05-09 04:05
zobrazit odpovědi skrýt odpovědi
odpovědět
U tak starých psů NO jsou tyto problémy zcela běžné. Krmite granule pro starší psy Fitmin Maxi Senior. Kupte jedno balení práškového přípravku Fitmin Klouby, dávkujte dle návodu a doberte ho. Pak kupte přípravek Gastro a proceduru opakujte. Příště můžete vyzkoušet ještě Fitmin Vitaregen. Není však dobré přidávat více přípravků výživových doplňků najednou. V každém je vyvážené množství minerálií jako doplněk k mineráliím v granulích. Kdybyste přidávala více výživových doplňků najednou, mohlo by dojít k předávkování některého prvku.

Fitmin